R3ICH ФУТБОЛКА "ЗАВАЛИ СЕПАРА" ВЕР.3 | воєнторг Мілітарист

05.01.2022
Завантаження

Ще одна версія популярної моделі футболки від українського бренду R3ICH. Агресивний принт із закликом до дії повністю підпорядковується законам війни: коли дипломатія безсила – настає час діяти.

DSC_0660.jpg

Тематика виробів мала на меті привернути увагу до того, що відбувається в Україні (нехай навіть і в досить агресивній формі). Крім українського ринку, R3ich активно освоює і міжнародний. Успіх компанії визначається високою якістю продукції (сумлінний пошив, натуральні матеріали, довговічні принти тощо). Глибокий сенс і підтекст виробів R3ich покликані виразити громадянську позицію і погляди власника, а також підтримати моральний і бойовий дух.

Футболка «завали сепара» вер. 3 – яскравий тому приклад. 

DSC_0657.jpg

DSC_0678.jpg

Модель виготовлена з високоякісного натурального матеріалу (100% бавовна), м'якого і приємного до тіла. Завдяки властивості матеріалу дихати і відводити вологу, в такій футболці не буде жарко при інтенсивних фізичних навантаженнях навіть в теплу пору року.

Анатомічний крій забезпечує хорошу посадку по фігурі та не сковує рухів. Тканина не вигорає і довго зберігає первинний вигляд (навіть після численних циклів прання).

DSC_0673.jpg

Подвійні шви виконані високоміцною ниткою, що продовжує термін служби виробу. В цілому, футболка дуже практична і зносостійка – її можна носити як у міських умовах, так і на природі.

Рукав короткий, вшивний.

DSC_0706.jpg

Еластична резинка, з якої виконаний воріт, добре розтягується при надяганні футболки і швидко відновлює первинну форму.

DSC_0711.jpg

На грудях виробу розташований великий принт в біло-сірих тонах.

DSC_0715.jpg

Він зображує череп на тлі карткової піки. Карти з піковим тузом солдати США залишали на трупах убитих ворогів у В'єтнамі для залякування супротивника. На задньому плані – два схрещених автомати. Навколо – кільце з патронів. 
Вгорі півколом є напис: "завали сепара". А внизу – "Since 2014" (рік заснування бренду) і символ Вальхалли – загробного світу, куди потрапляли воїни, з честю полеглі на полі бою.

На лівому рукаві – нашивка з написом «Dein R3ich Komme» (обіграні слова з молитви "нехай прийде царство твоє").

DSC_0697.jpg

На спині в районі правої лопатки – невеликий принт. Він зображує карткову піку з назвою бренду всередині, а по колу йде напис: «Dein R3ich Komme. Hateful manufacturing ».

DSC_0683.jpg

Футболка "завали сепара" вер.3 від бренду R3ich – виріб із досить агресивними злободенними принтами, призначений для тих, хто не боїться крайніх заходів в ім'я захисту Батьківщини і готовий рятувати її будь-якою ціною. Це відмінний варіант для повсякденного носіння як в цивільному секторі, так і в зоні ведення бойових дій. Виріб випускається в розмірах від S до XXL.


Назад до списку новин

Наверх