M-Tac камербанд для плитоноски ALPC | воєнторг Мілітарист
Плитоноска моделі ALPC (Advanced Light Plate Carrier) розроблена для бойових одиниць спецпідрозділів (штурмові групи, розвідники тощо), для яких має значення вага і об'ємність надітого спорядження. ALPC якнайкраще підходить під ці вимоги: жилет вирізняється легкістю, забезпечує максимальну свободу руху. Невелика вага і висока мобільність роблять його незамінним у багатьох ситуаціях (наприклад, під час штурму будівель).
Камербанд від компанії M-TAC якраз і призначений для кріплення даної моделі плитоноски навколо корпусу. Він являє собою доопрацьовану і поліпшену версію штатного ременя, яким плитоноску комплектують під час продажу, і покликаний замінити його.
З 2014 року вітчизняна компанія M-TAC виробляє продукцію Military, Tactical & Outdoor спрямованості, не залишаючись водночас осторонь потреб українських військових і захисників нашої країни. Багато моделей спорядження було розроблено в співпраці з бійцями діючих спецпідрозділів. Таке спорядження регулярно проходить випробування в зоні бойових дій і допрацьовується та вдосконалюється відповідно до відгуків тих, хто його використовує.
Розглянемо камербанд для плитоноски ALPC.
Камербанд має "скелетну" структуру, завдяки чому виріб має ще меншу вагу.
Стропи molle виробництва Murdock webbing забарвлені в тон основної тканини. Особливість строп цього виробника полягає у тому, що їхнє виробництво ведеться з попередньо пофарбованих ниток. Якщо раніше їх виробляли з волокон одного кольору, і вже після виготовлення забарвлювалися в задане камуфляжне забарвлення, то зараз строп тчуть із ниток необхідного кольору. Покращена якість ниток і використання інноваційного обладнання робить стропи більш якісними і довговічними, вони довше зберігають стійкість кольору. Строп в забарвленні Multicam® відповідає всім вимогам NIR, встановленим Natick, і схвалена державною лабораторією сертифікації США.
Конструкція камербанда дає змогу щільно зафіксувати жилет на тілі, водночас не сковуючи рухів і не заважаючи диханню. Скелетна структура дає можливість навішувати підсумки з MOLLE-інтерфейсом.
Строго кажучи, від штатного пояса, що продається в комплекті з жилетом, цей камербанд відрізняється лише наявністю системи швидкого розстібання. Фастекси ROC/80 від виробника 2М (Італія), якими оснащений камербанд з кожного боку, дають змогу значно прискорити надягання або скидання плитоноски.
І це досить важлива опція, оскільки в критичній ситуації рахунок може йти на секунди, і мобільність у надяганні/знятті системи індивідуального бронезахисту може виявитися життєво важливою.
На закінчення можна сказати, що камербанд для плитоноски ALPC від вітчизняного виробника компанії M-TAC - це легкий (при цьому досить міцний) елемент системи індивідуального бронезахисту, що не сковує рухів, не має нічого зайвого і дає змогу надягати і знімати плитоноску за набагато менший час, ніж штатний пояс.