Дисконт | інтернет-магазин Мілітарист: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Одеса.

ЦІНИ

Ціни, наведені на цьому сайті в розділі «Магазин», указані з розрахунку отримання товару в магазинах торгівельної мережі «Мілітарист» (м. Київ). Ціни, зазначені на сайті, можуть змінюватися без попереднього сповіщення.

ЗНИЖКИ

Знижка в розмірі 10% на весь асортимент продукції (крім «Спец. ціна» і розпродажних товарів) надається:

·        Членам airsoft команд України за умови обов'язкової реєстрації команди на форумі.

·        Всім власникам дисконтних карт ТМ «МІЛІТАРИСТ».

·        При одноразовій покупці будь-якого товару на суму від 8000 грн.

·        Не громадянам України при пред’явленні паспорта. Для громадян Російської Федерації націнка 10%, яка буде передана на потреби Збройних сил України.

·        При пред'явленні посвідчення МКПС (Міжнародна конфедерація практичної стрільби).

·        При пред'явленні посвідчення Української асоціації власників зброї.

·        Співробітникам Поліції.

·        Військовослужбовцям ЗСУ.

·        Власникам УБД.

·        Співробітникам ДСНС. 

·        Співробітникам Державного агентства лісових ресурсів України.

·        Співробітникам Державного агентства рибного господарства України.

·        Пласт - Національна скаутська організація України

Програма підтримки учасників АТО

ТМ «Мілітарист» запускає програму підтримки учасників АТО. Умови програми наступні: при пред'явленні військового квитка або службового посвідчення з відміткою про поточний час проходження військової служби Вам буде надана знижка в розмірі 15% (крім розпродажних товарів і товарів із відміткою «Спец. ціна»).

Дана програма підтримки діє в інтернет-магазині ТМ «Мілітарист», а також у мережі роздрібних магазинів ТМ «Мілітарист».

Для отримання знижки при замовленні в інтернет-магазині, необхідно надіслати на пошту sale@militarist.ua відсканований військовий квиток або службове посвідчення з відміткою про поточний час проходження військової служби. Знижка на інтернет замовлення нараховується тільки до оплати замовлення

Зверніть увагу волонтерам та учасникам АТО надається 25% знижки (тільки у відділі оптової торгівлі) на весь асортимент продукції (крім розпродажних товарів), а на товари з позначкою «Спец. ціна» знижка 5% при наявності відповідного документа.

Інструктори організації ГО "Захист Патріотів" отримують знижку за програмою АТО.

Відділ оптової торгівлі

 

Відкриття відділу оптової торгівлі в Києві дозволить вам зробити процес закупівлі ще більш зручним. Адже ви тепер зможете швидко купити все необхідне для свого бізнесу. Крім того, відкриття центру оптової торгівлі всіляко сприяє розвитку малого бізнесу.

Ми запрошуємо до співпраці фірми та організації, що працюють на вітчизняному ринку в сфері мілітарі, зацікавлені в представлені наших товарів у своєму регіоні. Будемо раді плідній та взаємовигідній співпраці.

При підписанні договору Ви отримуєте 25% знижки на Весь асортимент продукції (крім розпродажних товарів), а на товари з позначкою «Спец. ціна» - знижка 10%. На продукцію бренду M-Tac з відміткою «Спец. ціна» надається 15% знижки. Зверніть увагу: інтернет-магазини без фізичної адреси при укладенні договору отримують 20% знижки. Більше інформації Ви можете отримати у менеджера: за тел: (094) 926-59-13 або (044) 361-89-13 чи по Email: opt@militarist.ua

Також нагадуємо, що волонтерам та учасникам АТО надається 25% знижки  (тільки у відділі оптової торгівлі) на весь асортимент продукції (крім розпродажних товарів), на товари з позначкою «Спец. ціна» знижка 5% при наявності відповідного документа.

 

 

 

Адреса:

місто Київ, вул. Північно-Сирецька, 1-3

Графік роботи:

Пн-Сб з 10:00 до 19:00 (Неділя вихідний)

Телефон:

067 455 17 13

E-mail:

opt@militarist.ua 

 

ТМ «Мілітарист» залишає за собою право закривати партнерські програми за умови реалізації партнерами товару за цінами нижчими від роздрібної ціни ТМ «Мілітарист».

Також просимо звернути увагу, що на товар із розділу "Розпродаж" ніяких знижок ні за якими програмами не надається.Наверх