M-TAC балістичний захист 1 клас на камербанд TIGER Multicam | воєнторг Мілітарист

20.11.2023

Комплект балістичного захисту розроблений дизайнерами бренду спеціально для камербанду TIGER. Поєднання інноваційного камербанду та захисту дозволить модернізувати плитоноску моделі CUIRASS QRS, збільшивши площу протиуламкового захисту.


1.jpg

Комплект захисту являє собою два прямокутних чохли з балістичними пакетами 1-го класу всередині.


2.jpg

Конструктивно захист кріпиться до камербанду і розташовується між камербандом та тілом бійця.


3.jpg

4.jpg

Для кріплення на зовнішній стороні чохла передбачена велкро панель. Вона не тільки надійно фіксує захист на камербанді, а й дає можливість швидко зняти та надіти його, не знімаючи при цьому всю плитоноску.


5.jpg

6.jpg

Та частина захисту, на якій розташована панель велкро, виготовлена з Cordura 500D – надміцної тканини, стійкої до стирання та високих навантажень.


7.jpg

З зовнішнього боку дизайнери бренду використали високоякісний еластичний матеріал Flex, що тягнеться у всі напрямки. Даний вибір не був випадковим – завдяки своїй еластичності, матеріал забезпечує більш легку інсталяцію та вилучення балістичного пакета.


8.jpg

Отвір для балістичного пакета розташований збоку чохла і закривається на велкро.


9.jpg

Виріб комплектується балістичними пакетами 1-го класу, призначеними для захисту від рикошетів та уламків від компанії «Балістика» - ліцензованого виробника бронезахисту в Україні, що має власну виробничу базу з автоматизованим виробництвом.


10.jpg

Вони виготовлені з надвисокомолекулярного поліетилену (НВМПЕ) і відповідають NATO STANAG 2920 з показником протиуламкової стійкості V-50 614.5м/с (похибка ± 40м/с). Герметично запаяний балістичний пакет витримує попадання 9х18 АПС та 9х19 Luger із показником заброньованої деформації до 35 мм, що згідно з п. 7.1.1 ДСТУ 8782:2018 відповідає 1-му класу захисту для бронежилетів прихованого носіння.


11.jpg

Балістичний пакет поміщений у чохол, який захищає його від впливу пилу, бруду тощо.

Спереду чохла білою фарбою нанесено інформацію про виробника, а також дату виготовлення балістичного пакета.

12.jpg

Безшовна технологія виготовлення чохла забезпечує більш тривалий термін його служби.


13.jpg

Насамкінець варто сказати, що балістичні пакети 1-го класу призначені для захисту від уламків та рикошетів. Вони стануть чудовим доповненням до інноваційного камербанду Tiger від бренду М-ТАС, сумісного з плитоносками М-ТАС Cuirass QRS. Даний елемент спорядження відмінно доповнить комплект індивідуального захисту бійця та допоможе знизити ризик отримання поранень.Назад до списку новин

Вгору