M-Tac куртка Stalker Gen.III Black | воєнторг Мілітарист

17.11.2023

4 834 грн.

4 834 грн.


Куртка Stalker – сучасна та стильна куртка у лінійці бренду М-ТАС. Це досить популярна модель, тому дизайнери, використовуючи інноваційні матеріали та втілюючи нові конструктивні рішення, постійно вдосконалюють куртку Stalker та випускають вже третю генерацію.   


1.jpg

Верхній шар куртки виконаний зі 100% нейлону, який практично не мнеться, завдяки чому навіть після тривалого зберігання у складеному вигляді куртка не виглядатиме пом'ятою.


2.jpg

Підкладка куртки також із 100% нейлону. Горизонтальне прострочення не дає утеплювачу збиватися в процесі носіння та прання виробу.

3.jpg

Інноваційний високотехнологічний утеплювач G-LOFT щільністю 150 г/м2 робить куртку легкою та теплою, а також разом із другим шаром одягу забезпечує температуру комфорту від +5…-5 С.

G-Loft – теплий, легкий та повітропроникний утеплювач, який поєднує переваги органічного пуху зі зносостійкістю синтетичних волокон. Він забезпечує оптимальну терморегуляцію. 

Завдяки «ефекту пам'яті», мікроволокна автоматично приймають початкову форму і не змінюють ефективності теплозбереження, чудово зігріваючи навіть після багаторазового прання та зберігання в стиснутому стані.

4.jpg

Крій куртки не сковує рухів. У цій генерації дизайнери його трохи змінили, зберігши при цьому особливий дизайн плечей.


5.jpg

Модель застібається на центральну блискавку з двома бігунками.


6.jpg

7.jpg

Комір-стійка надійно захистить шию за будь-яких несприятливих погодних умов.


8.jpg

Теплий незнімний капюшон з підкладкою та наповнювачем G-Loft може повноцінно замінити собою головний убір.


9.jpg

У цій генерації форма капюшона була також удосконалена. Тепер він регулюється по об'єму за допомогою спеціальної затяжки.


10.jpg

Край капюшона оснащений еластичною брендованою резинкою для захисту від вітру та додаткового збереження тепла.


11.jpg

Низ куртки та рукава оздоблені такою ж резинкою.


12.jpg

13.jpg

Куртка оснащена чотирма кишенями:

Дві врізні бокові кишені на блискавці дозволять легко помістити шапку або рукавички.


14.jpg

15.jpg

Дві внутрішні кишені дозволяють розмістити цінне майно — гаманець, документи, телефон тощо.

16.jpg

Пластикові пулери на бігунках зроблять зручним поводження з блискавкою навіть у теплих рукавичках. На пулерах нанесено логотип бренду.


17.jpg

Куртка Stalker Gen.III виконана в максимально нейтральному стилі, відсутні велкро-панелі, стропи, логотипи тощо, що надає моделі цивільного вигляду. Єдина невелика бірка з назвою виробника вшита у шов під боковою кишенею.


18.jpg

Насамкінець варто зазначити, що куртка Stalker Gen.III – це сучасна тепла, стильна та практична куртка в лінійці бренду М-ТАС. Використання інноваційних матеріалів та нових конструктивних рішень робить модель Stalker Gen.III ідеальним рішенням для демісезонного періоду. Куртка гармонійно доповнить Ваш образ у міському, тактичному чи casual стилі.Назад до списку новин

M-Tac куртка Stalker Gen.III Black
Вгору