| воєнторг Мілітарист

07.10.2019
Завантаження

Зимова куртка Alpha Gen.III - це багатофункціональна куртка, вдосконалена версія своєї попередниці Alpha. Модель була розроблена з урахуванням досягнень провідних виробників, а також досвіду і побажань працівників МВС і ЗСУ. Alpha Gen.III орієнтована на помірні фізичні навантаження, наприклад тривале патрулювання, на яке припадає велика частина часу. Ефективний ізоляційний шар одночасно забезпечує чудовий захист від вітру і холоду. 

DSC_7544.jpg

Модель доступна в декількох кольорах:
- Black
- Dark Olive
- Dark Navy Blue
- Coyote Brown

Компанія M-TAC, що випускає продукцію в стилі Military, Tactical & Outdoor, приділяє значну увагу функціональності і практичності своїх виробів. Модель Alpha Gen.III виготовлена з урахуванням напрацювань провідних виробників подібного одягу, з урахуванням відгуків і рекомендацій співробітників МВС і ЗСУ. В результаті вийшла універсальна куртка, яка відмінно підійде для носіння в міських умовах як цивільними особами, які надають перевагу стилю мілітарі в одязі, так і працівниками силових структур і різних спецпідрозділів.

Розглянемо модель Alpha Gen.3 докладніше.

DSC_7505.jpg

DSC_7529.jpg

Матеріал виготовлення: зовнішня тканина - водовідштовхувальна мембранна тканина 8000, внутрішня - 100% поліамід. Наповнювач - G-Loft. Властивості даного наповнювача заслуговують на окрему увагу. Цей інноваційний матеріал поєднує в собі властивості натурального пуху і зносостійкість штучних волокон. G-Loft легкий, дихаючий, чудово зберігає тепло, він не стає вогким, не злежується і має «ефект пам'яті», тобто після прання або тривалого зберігання в стиснутому стані розправляється, приймаючи первісну форму. Щільність G-Loft в рукавах 250, в корпусі 150.

Високі термоізоляційні властивості G-Loft обумовлюють комфортну експлуатацію куртки при температурі до -20С. В основному, вона орієнтована на помірну фізичну активність (наприклад, патрулювання, піше пересування по місту, тощо).

DSC_7756.jpg

Зовнішній вигляд:

Куртка застібається на вітро- і вологозахищену блискавку (YKK, Японія).

DSC_7648.jpg

Куртка має безліч кишень:

Зовнішні кишені:

Дві великі зовнішні врізні кишені на блискавці;

DSC_7589.jpg

Дві врізні кишені на блискавці у верхній частині кожного рукава (там також розташовані липучки velcro для кріплення патчів або знаків розрізнення);

DSC_7563.jpg

Одна невелика кишеня знизу на лівому рукаві (для дрібних монет, проїзного, тощо).

DSC_7585.jpg

Внутрішні кишені:

Дві місткі внутрішні сітчасті кишені на блискавці (зліва і справа).

DSC_7671.jpg

Куртка обладнана незнімним утепленим капюшоном,

DSC_7686.jpg

що має регулювання по висоті і об'єму. 

DSC_7638.jpg

DSC_7632.jpg

Місця, схильні до сильного зносу (лікті, плечі), зміцнені додатковими накладками.

DSC_7679.jpg

DSC_7600.jpg

Рукави забезпечені нерегульованими манжетами з вбудованою резинкою.

DSC_7614.jpg

Низ куртки має регулювання за рахунок вшитого еластичного шнура з фіксатором. 

DSC_7674.jpg

Підводячи підсумки, можна сказати, що завдяки використанню сучасних матеріалів і технологій при виготовленні куртки, вона не тільки дозволяє зберегти тепло в суворих погодних умовах, але при цьому має незначну вагу, що не обмежує рухів, а в кишенях прекрасно розмістяться всі необхідні предмети. Куртка Alpha Gen.3 від вітчизняного виробника M-TAC - це високі технології і якість за доступну ціну.


Назад до списку новин

M-TAC КУРТКА ЗИМНЯЯ ALPHA GEN.III
Наверх