M-Tac нашивка 2С1 Гвоздика (PVC) | воєнторг Мілітарист

13.02.2024

250 грн.


Серія тематичних патчів, присвячених артилерії, поповнилася черговою новинкою. Бренд М-Тас розробив і випустив тематичну нашивку 2С1 "Гвоздика", що стане чудовим доповненням Вашої колекції та зацікавить не тільки військовослужбовців, а й усіх прихильників стилю мілітарі.

M-TAC НАШИВКА 2С1 ГВОЗДИКА (PVC)-6.jpg

Патч виконаний у формі 2С1 "Гвоздика" - радянської 122-мм самохідної гаубиці, створеної 1969 року. Ця артилерійська установка призначена для нанесення вогневого ураження ворожої живої сили, техніки і дзотів. Вона оснащена 122-мм гладкоствольною гарматою і характеризується високою мобільністю і вогневою міццю. 


IMG_0059.jpg

Посил цієї нашивки полягає в тому, що українські військові для знищення окупантів використовують не тільки західну зброю. У нас збереглися ще деякі види озброєння радянських часів, і серед них - 2С1 "Гвоздика". І нехай ця зброя використовується не так часто через невелику чисельність на озброєнні ЗСУ, проте 2С1 "Гвоздика" також чудово підходить для ефективного знищення ворожої техніки і живої сили противника на полі бою. Як то кажуть, на війні всі наявні засоби необхідні.


M-TAC НАШИВКА 2С1 ГВОЗДИКА (PVC)-5.jpg

Нашивка має асиметричну форму та габарити 9,8*5,2 см. Матеріал виготовлення - ПВХ (полівінілхлорид) високої якості, який відомий своєю міцністю, зносостійкістю, еластичністю і стійкістю до згинання. Він досить невибагливий і простий у догляді (достатньо вимити нашивку під струменем води або протерти вологою серветкою).

Завдяки особливій 3D технології виготовлення патч має об'ємний вигляд, а зображення дуже реалістичне. Якість виготовлення нашивки висока, і це одразу впадає в око - чітке лиття без огріхів, чудова деталізація повнокольорового зображення, ПВХ не деформований.

M-TAC НАШИВКА 2С1 ГВОЗДИКА (PVC)-2.jpg

Основа velcro, розташована на звороті нашивки, дасть змогу закріпити її в будь-якому місці, де є відповідна частина липучки.


M-TAC НАШИВКА 2С1 ГВОЗДИКА (PVC)-4.jpg

Цей патч можна носити як у зоні бойових дій, так і в цивільному житті, оскільки він не є статутним. Нашивка стане чудовим засобом, що допомагає індивідуалізувати одяг, рюкзак, сумку та інше спорядження і прекрасно доповнить Вашу колекцію мілітарі патчів.


Назад до списку новин

Вгору