M-Tac нашивка Гаубиця Д-30 PVC Olive | воєнторг Мілітарист

07.02.2024

209 грн.


Продовжуючи серію патчів, присвячених артилерії, бренд М-ТАК випустив нову тематичну нашивку Д-30. Вона є наочним підтвердженням тези, що на війні всі наявні засоби необхідні.

1.jpg

Розглянемо нашивку детальніше.

Патч виконаний у формі причіпної гаубиці Д-30, яка призначена для знищення живої сили і техніки противника. Гаубиця Д-30 - це радянська 122-мм гаубиця, створена в 1960-х роках. У наш час вона є частиною арсеналу артилерійського озброєння багатьох країн, включно з країнами колишнього СРСР.

Для знищення окупантів українські військові використовують весь можливий арсенал, в тому числі і спадок від СРСР. І нехай ця зброя не так часто "з'являється на публіці" через свою невелику чисельність на озброєнні ЗСУ, ворог має знати: ми успішно впораємося з ним будь-якими засобами і видами зброї, навіть тими, які він вважає своїми власними.

2.jpg

Сьогодні бійці ЗСУ успішно використовують Д-30 для знищення ворожої техніки і живої сили противника та очищення української землі від загарбників.


3.jpg

Нашивка має асиметричну форму і габарити 9,6*5,2 см. Матеріал виготовлення - високоякісний ПВХ (полівінілхлорид), який відомий своєю міцністю, зносостійкістю та еластичністю (стійкістю до згинань). За нашивкою легко і просто доглядати (достатньо вимити її у воді або протерти вологою серветкою). Завдяки особливій 3D технології виготовлення патч має об'ємний вигляд, а зображення дуже реалістичне.

Звертає на себе увагу висока якість виготовлення нашивки - чітке лиття, прекрасна деталізація зображення, ПВХ не деформований.

4.jpg

Нашивка має основу velcro, що дає змогу закріпити її в будь-якому місці, де є зворотний бік липучки.


5.jpg

Патч не є статутним, а отже, його можна носити як у зоні бойових дій, так і в цивільній сфері. Ця нашивка може стати чудовим доповненням до Вашого образу, допоможе індивідуалізувати рюкзак, сумку та інше спорядження і зацікавить не тільки військовослужбовців, а й усіх прихильників стилю мілітарі.


6.jpg


Назад до списку новин

Вгору