M-Tac нашивка M-109 Coyote | воєнторг Мілітарист

09.02.2024
Img M-Tac нашивка M-109 Coyote
є в наявності

209 грн.


Тематична нашивка М-109 від бренду М-ТАС присвячена нашим бійцям артилеристам, які легко і швидко освоюють будь-яке важке озброєння і блискуче керують ним, успішно знищуючи ворога.

Розглянемо нашивку детальніше

1.jpg

Патч виконаний у формі американської самохідної гаубиці M-109. M-109 - це самохідна артилерійська установка, розроблена компанією General Motors Corp. Вона вперше з'явилася в 1960-х роках і відтоді пройшла кілька модернізацій. M-109 зазвичай озброєна 155-мм гаубицею, що забезпечує їй ефективний дальній вогонь на відстані до 24 км звичайними снарядами і до 30 км активно-реактивними. Ця бронетехніка широко використовується в арміях багатьох країн завдяки своїй маневреності та вогневій потужності. M-109 залишається важливим компонентом сучасних артилерійських сил, сприяючи підтримці піхоти та придушенню противника на полі бою.

Сьогодні бійці ЗСУ успішно використовують М-109 для знищення ворога та очищення української землі від загарбників.

2.jpg

Нашивка асиметричної форми має габарити 8*8,4 см. Матеріал виготовлення - ПВХ (полівінілхлорид) високої якості, який відомий своєю міцністю, зносостійкістю, еластичністю та стійкістю до згинань, легкістю у догляді (достатньо вимити нашивку або протерти вологою серветкою).


3.jpg

Завдяки особливій 3D технології виготовлення патч має об'ємний вигляд. Якість виготовлення нашивки висока, і це одразу впадає в око - чітке лиття без огріхів, чудова деталізація зображення, ПВХ не деформований.


4.jpg

Основа velcro, розташована на звороті нашивки, дасть змогу закріпити її в будь-якому місці, де є відповідна частина липучки.


5.jpg

6.jpg

Ця нашивка належить до так званих "моральних патчів" і може носитися як у зоні бойових дій, так і в цивільному житті, оскільки вона не є статутною. Нашивка стане чудовим доповненням до одягу, рюкзака, сумки та іншого спорядження і прекрасно доповнить колекцію не тільки військовослужбовців, а й усіх прихильників стилю мілітарі.Назад до списку новин

Вгору