M-Tac Патронташ на липучці для 2-х патронів кал. 338 Multicam | воєнторг Мілітарист

11.09.2023


Патронташ є корисним елементом спорядження, що дозволяє вести стрільбу, не витрачаючи час на пошук додаткових патронів, що підвищує ефективність стрільця.

Новинка від бренду M-TAC має два відсіки, кожен із яких призначений для зберігання одного патрона.


1.jpg


Модель має кілька різновидів:

Під два патрони калібру .308 (7,62х51)

Під два патрони калібру .338 (8,6х70)


2.jpg


Конструкція виробу досить проста.

Основа патронташа – платформа з термопластичного композитного матеріалу Tegris®. Цей інноваційний матеріал має надзвичайну удароміцність та жорсткістю. При цьому варто зазначити, що попри всі ці переваги Tegris ще й набагато легший, ніж традиційні термопласти та композити.


3.jpg


Широка еластична стропа, нашита на основу, утворює дві петлі, які надійно фіксують патрони.


4.jpg


З іншого боку основи розташована велкро панель. У комплекті також йде відповідна частина на липучці, яка кріпиться безпосередньо до самої зброї (приклад, ложе або ствольну коробку) за допомогою полімерної липкої основи 3М.


5.jpg


6.jpg


7.jpg


Така конструкція дозволяє не просто мати швидкий доступ до додаткових набоїв під час стрільби. За допомогою патронташа для 2-х патронів, закріпленого, наприклад, на ложі, можна зберігати положення для стрільби та зображення в прицілі під час перезаряджання.


8.jpg

За бажанням, платформу з патронами можна зняти, не від'єднуючи при цьому велкро основу від гвинтівки.

Даний виріб відмінно підійде для снайперів і всіх стрільців з високоточної гвинтівки та дозволить суттєво скоротити час перезаряджання зброї, що особливо важливо в ситуаціях, де швидкість стрільби та точність мають вирішальне значення.


Назад до списку новин

Вгору