M-Tac підсумок для короба M249 FAST | воєнторг Мілітарист

18.09.2023

Якість та надійність спорядження на полі бою мають велике значення для бійця. Одним із ключових елементів такого спорядження є підсумки для магазинів. Важливість правильно спроектованого та виготовленого підсумка безсумнівна, і тому продукція бренду М-Тас відповідає найвищим вимогам якості та заслуговує на особливу увагу.

М-Тас – це бренд, відомий серед військових, волонтерів та всіх тих, хто хоч раз мав необхідність придбати військове спорядження. При виготовлені продукції використовуються лише найкращі матеріали та фурнітура від відомих світових брендів. Завдяки своїй якості та міцності, спорядження від М-Тас є незамінним союзником під час виконання бойових завдань на передовій.

Основним матеріалом підсумка для короба М249 від М-ТАС є Cordura Squadron (США). Це високотехнологічний матеріал, стійкий до стирання та високих навантажень. Завдяки своїм властивостям він ідеально підходить для виробництва тактичного спорядження. 

1.jpg

Тепер про підсумок. Проаналізувавши потреби та запити від хлопців з передової, конструктори M-Tас розробили модель підсумка для короба на 200 набоїв до кулемета М249. Модель розрахована на жорсткий короб до М249 та не сумісна з м'якими коробами на 100 патронів та коробами інших моделей кулеметів.


2.jpg


Конструкція підсумка складається з двох елементів:

1.       Чохол для короба

2.       Платформа для кріплення короба


3.jpg

Розглянемо кожен елемент детальніше.

Чохол надійно фіксує короб за допомогою двох бокових строп на липучках типу велкро. При цьому не заважаючи подачі боєприпасів і не створюючи виступів, за які могла б зачепитися рука бійця.

4.jpg


5.jpg

Для швидкого і більш надійного кріплення чохла на платформі, розробники підсумка додали посадковий елемент – пластиковий "язичок" внизу платформи-основи, який необхідно вставити у відповідний отвір у чохлі перед тим, як з'єднати велкро панелі чохла і платформи. Завдяки цьому підсумок з першого разу займає призначене йому місце.


6.jpg

7.jpg


  Додатковим кріпленням чохла слугує посадковий елемент із велкро.

8.jpg

Чохол фіксується на платформі за допомогою стропи з фастексом WJ, де остання являється частиною платформи. Вільний кінець стропи фіксується велкро липучкою. Таке рішення з кріпленням для підсумку надійно фіксує короб на поясі та впевнено "тримає" його там при активних переміщеннях, повзанні, падіннях, а також при зіткненні зі стінами, окопами тощо.


9.jpg

10.jpg

11.jpg


  Завдяки такій конструкції підсумок швидко знімається – при необхідності боєць без особливих зусиль може розстібнути фастекс та зірвати підсумок. Це можна зробити навіть однією рукою.

12.jpg


Сама ж платформа кріпиться до елементів спорядження (бронежилет, плитоноска, РПС) за допомогою MOLLE інтерфейсу, виконаного за технологією Laser Cut, що зменшує вагу підсумка.


13.jpg


  Конструкція підсумка передбачає як правостороннє, так і лівостороннє кріплення до спорядження. При цьому скошена частина кулеметного короба дивиться вперед, не ускладнюючи рухи бійця.


14.jpg


15.jpg


  Насамкінець варто зазначити, що швидкознімний підсумок для короба М249 дає можливість зручно транспортувати кулеметний короб, а також швидко застосувати його при виконанні бойового завдання. Продумана конструкція та якісні матеріали роблять цей виріб надійним елементом спорядження, яке не підведе у польових умовах.


Назад до списку новин

Вгору