M-Tac підсумок під медичні рукавиці Elite Multicam | воєнторг Мілітарист

08.02.2024

У військово-польових умовах важко дотримуватися належного рівня особистої гігієни. Але під час надання допомоги при пораненні ці норми є життєво необхідними. Саме для цього військові медики використовують одноразові рукавички, швидкий і зручний доступ до яких забезпечить новий ПІДСУМОК ДЛЯ МЕДИЧНИХ РУКАВИЧОК ELITE від бренду М-ТАС.

Конструктори бренду M-ТАС розробили новий підсумок, який зможе забезпечити зберігання медичних рукавичок, а також оперативний доступ до них.

1.jpg

Габарити підсумка: 12 х 8 х 5,5 см.


2.jpg

Матеріал виготовлення - Cordura 1000D, стійкий до стирання, впливу вологи та ультрафіолету, витримує великі навантаження і розрахований на тривалий термін експлуатації. Високі експлуатаційні характеристики Cordura роблять його лідером серед сучасних матеріалів для виробництва військового і тактичного спорядження та амуніції.


3.jpg

Фронтальна частина підсумка виготовлена з Cordura Squadron. Цей матеріал складається з подвійного шару нейлону Cordura 500D (Cordura Multicam Origina) і має водовідштовхувальні властивості.


4.jpg

Підсумок дає змогу надійно зберігати та переносити медичні рукавички (оптимальна кількість - 10 пар).


5.jpg

Конструкція підсумка проста - він має одне основне відділення, яке закривається на блискавку від YKK - світового лідера з виробництва фурнітури. На бігунку присутня спеціальна петля, виготовлена з паракорду. Вона допоможе вам із легкістю відкрити підсумок і поповнити його вміст. Петлеподібні хлястики по обидва боки від блискавки спрощують процес утримання підсумка в руках під час його розстібання.


6.jpg

7.jpg

На фронтальній частині внахлест розташовані дві еластичні резинки, виготовлені з нейлону, основна функція яких полягає в забезпеченні надійної фіксації вмісту, а також його легкого вилучення. Через "віконце", утворене резинками, можна без зусиль витягти рукавички.


8.jpg

9.jpg

Задня частина підсумка також виготовлена з матеріалу Cordura Squadron і оснащена системою "MOLLE", виконаною з використанням технології Laser Cut. Ця технологія дає змогу зробити систему легшою за стандартну, а це, своєю чергою, дає змогу зменшити загальну вагу виробу приблизно на 35%.


10.jpg

Особливості матеріалу Cordura Squadron дають змогу ефективно застосовувати технологію Laser Cut - краї матеріалу (і, відповідно, готового виробу) не обсипаються і не обшарпуються, і не потребують додаткового окантування або підшивання.


11.jpg

Насамкінець, слід сказати, що підсумок під медичні рукавички від бренду М-ТАС - це надійний і якісний елемент спорядження, який розрахований на експлуатацію в суворих польових умовах. Він є містким і доволі компактним, завдяки чому не займає багато місця і водночас стає функціональним і зручним доповненням до вашого спорядження.


Назад до списку новин

Вгору