M-Tac підсумок для пістолетного магазина/мультитулу Elite Coyote | воєнторг Мілітарист

09.02.2024

Чергова новинка від бренду М-ТАС - підсумок для пістолетного магазина або мультитула - являє собою втілення принципів надійності, ергономічності та багатофункціональності сучасного військового спорядження. Виконаний з високоякісних матеріалів і продуманий до дрібниць, цей підсумок розрахований на розміщення в ньому саме того спорядження, яке необхідне Вам для виконання конкретного бойового завдання. Це дає змогу скоротити кількість підсумків і оптимізувати Ваш комплект індивідуального спорядження.

1.jpg

Підсумок призначений для надійної фіксації та транспортування одного пістолетного магазина (Glock-17, ПМ, Форт-12, Форт-17 та інших подібних за розміром) або схожого за розміром мультитула.


2.jpg

Матеріал виготовлення підсумка - Cordura 500D, Cordura Squadron. CORDURA  - це міцний, зносостійкий матеріал, стійкий до впливу ультрафіолету і деформації. Високі експлуатаційні характеристики кордури вивели її в лідери серед матеріалів для виготовлення військового і тактичного спорядження та амуніції.

3.jpg

Навколо горловини підсумка розташована еластична резинка (100% нейлон), яка дає змогу регулювати його об'єм і фіксує вміст, чи то пістолетний магазин, чи то мультитул.

4.jpg

5.jpg

Підсумок закривається спеціальним клапаном, виготовленим з Cordura Squadron, за допомогою липучок велкро. У варіанті з MM14 - клапан виготовлен зі стропи Mil-Spec. 


6.jpg

7.jpg

Клапан знімний, завдяки чому має регулювання за висотою і дає змогу надійно зафіксувати вміст, запобігаючи його випадінню і втраті.


8.jpg

9.jpg

Внизу підсумка виробник передбачив наявність спеціального металевого люверса, який забезпечуватиме виведення бруду, пилу, піску і вологи, що потрапили всередину.


10.jpg

Конструктивною особливістю цієї моделі є жорстка, але водночас надзвичайно легка вставка на спинці підсумка, виготовлена з високотехнологічного термопластичного композиту Tegris (100% поліпропілен). Революційний матеріал Tegris від компанії Milliken® (США) має меншу вагу, ніж традиційні термопластичні композити, але водночас здатний витримувати велике навантаження.


11.jpg

12.jpg

Ця вставка формує каркас підсумка, надаючи йому форму і необхідну жорсткість. Також вона дає змогу збільшити навантаження, яке здатні витримати петлі Molle інтерфейсу.


13.jpg

Задня частина підсумка оснащена системою Molle Laser Cut (виготовлена з Cordura Squadron) для кріплення підсумка на спорядженні. Ця система кріплення сумісна з MO.L.L.E/PALS, M.A.L.I.C.E., BTS, S.T.R.I.K.E. інтерфейсами.


14.jpg

Наприкінці хочеться зазначити, що, залежно від специфіки бойового завдання, бійцю можуть знадобитися різні елементи спорядження і, відповідно, підсумки під них. Дизайнери бренду М-ТАС розробили легкий і компактний, а головне, функціональний підсумок, який з однаковою надійністю може вмістити в себе як пістолетний магазин, так і мультитул. Завдяки продуманій конструкції підсумка ви можете не турбуватися про збереження його вмісту й оперативно скористатися ним у разі потреби. Цей підсумок прекрасно доповнить Ваш комплект індивідуального бойового спорядження.Назад до списку новин

Вгору