M-Tac шарф-труба анатомічний з затяжкою Elite фліс (320г/м2) Army Olive | воєнторг Мілітарист

17.11.2023

Шарф-труба – аксесуар, який своєю зручністю, компактністю та функціональністю складає успішну конкуренцію «класичним» шарфам-кашне. У холодну пору року він дозволить захистити шию від холоду (а за потреби – закрити обличчя від сторонніх очей).

Особливість новинки від бренду M-TAC полягає в тому, що вона має анатомічний крій та виконана з технологічного функціонального матеріалу. 

1.jpg

Анатомічний шарф-труба пошитий з м'якого, міцного та зносостійкого флісу щільністю 320 гр/м2. Даний матеріал має відмінні антипілінгові властивості, не кошлатиться при тривалому використанні та дозволяє почуватися комфортно взимку.

Шарф-труба має подовжений перед, що надійно прикриває горло. Це забезпечує ще кращий захист грудної клітки та дозволяє закрити виріз в одязі й зберегти тепло.

2.jpg

Задня частина баффа (так теж дуже часто називають шарф-трубу) трохи розширена, тому вона надійно закриває шию і частину спини, при цьому бафф не збирається в складки на плечах і не «підстрибує» вгору по шиї.


3.jpg

Ззаду передбачений фіксатор, за допомогою якого можна регулювати шарф за об'ємом.


4.jpg

Технічно досконалі шви не натирають при використанні шарфа, забезпечуючи відчуття комфорту.  


5.jpg

6.jpg

Ззаду в шов вшита бірка з логотипом М-ТАС.


7.jpg

Цей багатофункціональний аксесуар можна використовувати як шарф, захисну маску або пов'язку.


8.jpg

Насамкінець варто зазначити, що шарф-труба анатомічний від бренду M-TАС – це теплий і функціональний аксесуар, який стане незамінним в холодну пору року. Він забезпечить маскування обличчя, захистить від вітру та холоду. Шарф-труба не займе багато місця у вашому спорядженні, а його наявність дозволить підвищити комфорт під час виконання бойових завдань чи перебування на відкритій місцевості взимку.Назад до списку новин

Вгору