M-Tac сумка-напашник Large Elite Gen.II Multicam | воєнторг Мілітарист

18.09.2023

Сумка-напашник (Plate Carrier Lower Utility Pouch) також відома як нижня утилітарна сумка для бронежилета – це додатковий елемент спорядження, призначений для зберігання різних предметів (медичних інструментів, запасних магазинів для зброї, хімсвітла тощо) та швидкого доступу до них. Даний елемент спорядження по факту виконує роль утилітарного підсумка.  


1.jpg

Однак у цих виробів є ще одна важлива функція: вони слугують як захист нижньої частини торса, поєднуючи роль утилітарника та чохла для балістичного захисту. У задню кишеню сумки-напашника можна встановити
M-TAC балістичний пакет 1 клас (не йде в комплекті).    


 2.jpg

При виготовленні даного виробу використовувалися лише перевірені матеріали високої якості від всесвітньо відомих брендів: тканина Cordura 500D, фурнітура YKK (Японія).

Cordura 500D – міцний зносостійкий матеріал, стійкий до стирання, вологи та агресивних умов експлуатації. Саме легендарна міцність кордури зробила її лідером серед матеріалів, що використовуються для виробництва тактичного спорядження.

3.jpg

Сумка надійно кріпиться до фронтальної велкро панелі під клапаном плитоноски. Для цього вона обладнана хлястиком із велкро липучки по всій своїй довжині. Така конструкція робить її сумісною практично з усіма плитоносками.


і4.jpg

Сумка-напашник має 3-и відділення, що дозволяють вмістити речі першої необхідності.

Всі відділення закриваються на блискавки. Бігунки оснащені петлями з паракорду для швидкого та зручного розстібання блискавки.

5.jpg

Велике відділення призначене для зберігання аксесуарів типу невеликих інструментів, аптечки, додаткового БК, тощо. Блискавка з двома бігунками забезпечує можливість швидкого доступу до них.


6.jpg

Фронтальне відділення підійде для зберігання предметів невеликого розміру, таких як запальничка/сірники, компас, батарейки тощо. Відділення закривається на вологозахисну блискавку AquaGuard.


7.jpg

Ззаду підсумка є ще одне відділення, про яке вже зазначалось вище. Воно може використовуватися як для бронепакета, так і для подібних за розміром предметів.


8.jpg

Знизу виробу дизайнери бренду розмістили еластичну резинку для кріплення турнікета.


9.jpg

На передній частині підсумка є велкро панель, по центру якої розташований стильний шестикутник з логотипом бренду.


10.jpg

Насамкінець варто зазначити, що практична та функціональна сумка-напашник від бренду M-TAC дозволить тримати під рукою необхідні дрібниці та доповнить Ваш індивідуальний комплект спорядження. Це компактний та легкий підсумок стане надійним союзником при виконанні широкого спектру завдань. А також, за наявності
M-TAC балістичного пакету 1 клас забезпечить додатковий балістичний захист від уламків.


Назад до списку новин

M-Tac сумка-напашник Large Elite Gen.II Multicam
Вгору