M-Tac сумка Sphaera Hex Hardsling Bag Large з липучкою Elite Ranger Green | воєнторг Мілітарист

12.02.2024

Бренд М-Тас постійно оновлює асортимент сумок для повсякденного використання військовослужбовцями, поліцейськими, працівниками силових структур і всіма поціновувачами тактики.


Дизайнери бренду вдосконалили дизайн і випустили нову модернізовану сумку Sphaera, що має більший розмір, стильний зовнішній вигляд і ретельно продуманий функціонал. Представляємо Вам сумку Sphaera Hex Hardsling Bag Large з липучкою Elite. 

1.jpg

Головна відмінність і перевага від попередньої моделі - це збільшений розмір сумки. Тепер вона ідеально підійде не тільки для прихованого носіння зброї типу ПМ і Форт-12, а й дасть змогу розмістити більш габаритні моделі типу Glock-34, Форт-19 і АПС, не привертаючи при цьому зайвої уваги. Збільшений розмір сумки також дозволить зручно розмістити більш об'ємний EDC-набір.


2.jpg

Розміри сумки Sphaera Hex Hardsling Bag Large з липучкою Elite:

Висота - 21 см

Ширина по верху - 29 см.

Ширина по низу - 26 см

Дно – 6,5 см

Сумка має 3 відділення, розташування і розміри яких ретельно продумані і вмістять весь необхідний мінімум речей.

3.jpg

Почнемо з відділу для прихованого носіння зброї.

1 Відділення для прихованого носіння короткоствольної зброї (типу ПМ, Форт, Glock і АПС) із системою швидкого відкривання. Потягнувши за хлястик, прикріплений двома кнопками до основи ременя, ви миттєво розстебнете сумку і зможете за лічені секунди дістати зброю для її застосування за призначенням.

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Одна стінка відділення виконана з велкро велюру. На ній Ви можете розташувати кобуру-вставку і кріплення для магазинів (у комплекті не йдуть) під зручним для Вас кутом.

Якщо Ви не носите пістолет, то розмір відділу сумісний з будь-якою модульною вставкою М-Тас (можна придбати окремо). Це дає змогу адаптувати сумку саме під ваші потреби.

7.jpg

Якщо ви не носите з собою короткоствольну зброю, то в цьому відділенні дизайнери передбачили спеціальну резинку для фіксації зовнішнього хлястика.


8.jpg

2. основне відділення.

Основне відділення сумки має достатній об’єм для розміщення повсякденного набору речей.

9.jpg

3. Попереду сумки дизайнери бренду розмістили невелику врізну кишеню на вологозахисній блискавці, що підійде для різних дрібних речей, які мають бути завжди під рукою. Вхід у цю кишеню розташований під кутом, що робить доступ до вмісту зручнішим. Підійде для зберігання документів, гаманця, ключів, запальнички та іншого дріб'язку.


10.jpg

З боків сумки передбачено стропи MOLLE для кріплення додаткового спорядження в разі необхідності.


11.jpg

Знизу дно має підсилення з Cordura 1000D.


12.jpg

Спинка сумки виконана з м'якої вентильованої сітки, що забезпечує циркуляцію повітря. Також тут є невелика відкрита вертикальна кишеня для смартфона або інших предметів (наприклад, ліхтарика або ножа).


13.jpg

Sphaera Hex Hardsling Bag Large з липучкою Elite виготовлена з Cordura 500D зі вставками з Cordura Hex. Це високоякісні матеріали, стійкі до механічних пошкоджень, стирання і великих навантажень.


14.jpg

Бренд М-Тас використовує блискавки і пряжки від YKK (Японія) і Woojin (Корея) - світових лідерів з виробництва фурнітури.

Відділення закриваються на вологозахисні блискавки AquaGuard від YKK, які не пропускають вологу і вбережуть вміст від промокання.

15.jpg

16.jpg

У бігунки всіх блискавок протягнуті петлі з паракорду, що забезпечують зручне розстібання відділень, навіть перебуваючи в рукавичках.


17.jpg

Фастекс із потрійним запобіжником від Woojin запобігає випадковому роз'єднанню регульованого ременя.


18.jpg

Регульована лямка допоможе зручно розташувати сумку на корпусі. Ширина стропи - 50 мм.


19.jpg

Фронтальна велкро панель дасть змогу прикріпити ваші улюблені патчі. Посередині велкро панелі розташований стильний шестикутник із логотипом компанії-виробника.


20.jpg

Тактична сумка Sphaera Hex Hardsling Bag Large з липучкою Elite відмінно підійде для повсякденного використання в місті та за його межами. Дана модель гарантує безпечне транспортування особистої короткоствольної зброї та магазинів зі швидким доступом до них в екстремальній ситуації.Назад до списку новин

Вгору