M-TAC ДЕМПФЕР ПЛЕЧОВИЙ ДЛЯ ПЛИТОНОСКИ CUIRASS QRS | воєнторг Мілітарист

14.04.2021
M-Tac демпфер плечовий для плитоноски Cuirass QRS Multicam
610 грн.
M-Tac демпфер плечовий для плитоноски Cuirass QRS Ranger Green
410 грн.
M-Tac демпфер плечовий для плитоноски Cuirass QRS Coyote
410 грн.
M-Tac демпфер плечовий для плитоноски Cuirass QRS Black
410 грн.


Військові будні нелегкі, особливо в польових умовах. Величезна кількість спорядження, яке доводиться носити бійцям, створює підвищене навантаження на хребет (що не йде на користь спині й загальному стану організму) і знижує витривалість солдатів.

Новинка від бренду М-ТАС – плечовий демпфер для плитоноски Cuirass QRS, що здатна істотно підвищити комфорт при носінні великої кількості спорядження. Демпфер призначений для розподілу навантаження і поліпшення вентиляції.

DSC_6420.jpg

На виробничих потужностях бренду М-ТАС випускається широкий асортимент продукції Military, Tactical & Outdoor спрямованості. На всіх етапах виробництва присутній відповідальний підхід, контроль якості й увага до деталей. А в сукупності з використанням якісних матеріалів і сучасних технологій це дає продукцію високої якості, конкурентоспроможну як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

 Отже, демпфер плечовий для плитоноски Cuirass QRS.

DSC_6436.jpg

Даний аксесуар призначений для розподілу навантаження при носінні плитоноски Cuirass QRS, поліпшення вентиляції, запобіганню врізання лямок в плечі та підвищення загального комфорту.

Демпфер кріпиться до плечових лямок плитоноски Cuirass QRS.

DSC_6538.jpg

DSC_6546.jpg

За допомогою спеціальних хлястиків з липучками велкро. Спосіб установки простий – Вам навіть не доведеться розстібати лямки плитоноски. Демпфер просто «охоплює» їх. Досить розкрити липучки велкро і знову застібнути їх уже навколо кожної лямки.

DSC_6489.jpg

DSC_6501.jpg

DSC_6513.jpg

Хлястики з липучками надійно фіксують демпфер на лямці, не з'їжджаючи і не перекручуючись.

Для 100% фіксації виробники додали липучку велкро на плечові частини демпфера. Яка з'єднується з відповідною частиною на плечових лямках плитоноски.

DSC_6483.jpg

Демпфер має анатомічну форму для забезпечення більш комфортної посадки.
Завдяки продуманій формі, демпфер оптимально лягає на плечі і спину, не заламується по всій своїй довжині.

DSC_6582.jpg

Ширина виробу розрахована на використання з лямками плитоноски Cuirass QRS і подібних за розмірами розвантажувальних систем.

Виготовлений із Cordura – високоякісного матеріалу, стійкого до стирання і механічних пошкоджень.

Внутрішня сторона демпфера виконана з високоякісної 3D сітки.

DSC_6456.jpg

Яка пом'якшує надавлювання плечових лямок, перешкоджаючи їх «врізанню» в плечі, а також забезпечує хорошу вентиляцію, що особливо актуально в теплу пору року.

Блискавка з зовнішньої сторони демпфера дозволяє вийняти ущільнювач і замінити його в разі потреби (наприклад, зносу).
Блискавка від YKK (Японія) – світового лідера з виробництва швейної фурнітури.

DSC_6473.jpg

EVA-піна також перфорована в зоні шиї для кращої циркуляції повітря.

Насамкінець варто відзначити, що плечовий демпфер для плитоноски Cuirass QRS від бренду М-ТАС стане надійним помічником при виконанні широкого спектра тактичних завдань. Завдяки анатомічній формі демпфер підвищить комфорт при носінні значної кількості спорядження. Висока якість матеріалів дозволить використовувати виріб тривалий час, а дихаюча сітка забезпечить комфорт у спекотну пору року.


Назад до списку новин

Наверх