| воєнторг Мілітарист

31.07.2020
M-Tac демпфер плечовий на лямку 50 мм Elite Black
160 грн.


Мабуть, кожному знайоме те почуття дискомфорту, яке відчуваєш, коли важка сумка або рюкзак врізаються в плече, і ноша здається набагато важче реальної ваги. Для того, щоб підвищити комфорт при носінні сумки або однолямочного рюкзака з великою вагою, і був розроблений цей нехитрий, але іноді дуже необхідний аксесуар - плечовий демпфер Elite. 

DSC_8263.jpg

Матеріал виробу - Cordura (виробництва США) - міцний і зносостійкий, витримує інтенсивну експлуатацію, стійкий до стирання і ультрафіолету. При впливі вологи не схильний до деформації. Витримує значне навантаження на розрив. Завдяки високим експлуатаційним показниками, Cordura широко застосовується на виробництві тактичного спорядження.

На виробничих потужностях бренду М-ТАС випускається широкий асортимент продукції Military, Tactical & Outdoor спрямованості, яка регулярно поповнюється новинками. При тому, яка б новинка не готувалася до впровадження у виробництво - завжди присутній відповідальний підхід, контроль якості і скрупульозне продумування всіх деталей. Вкупі з використанням якісних матеріалів і сучасних технологій виробництва, це дає конкурентоспроможну продукцію як на внутрішньому, так і на міжнародному ринках.

Отже, демпфер плечовий на лямку 50 мм Elite.

DSC_8319.jpg

Даний девайс призначений для розподілу навантаження вмісту Вашої плечової сумки або однолямочного рюкзака. Відповідно, надягається на ручку сумки або на лямку рюкзака. 

DSC_8442.jpg

Конструкція виробу і спосіб його установки прості - Вам навіть не доведеться відстібати лямку сумки-рюкзака. Демпфер просто «обхоплює» її завдяки петлям з липучки велкро. Досить розкрити ці петлі і вкласти всередину лямку сумки-рюкзака. 

DSC_8338.jpg

Таких петель 3, вони розташовані через рівні проміжки і надійно фіксують демпфер на лямці, не даючи з'їжджати або перекручуватися.

DSC_8288.jpg

Для зручності розстібання, верхня частина велкро має «вушко» (проріз для пальців).

DSC_8284.jpg

Демпфер має анатомічну форму (він злегка зігнутий) для забезпечення більш комфортної посадки. Завдяки вигину, оптимально лягає на плече, не настовбурчується і не заламується по всій своїй довжині.

DSC_8217.jpg

Посередині вшита лейба з логотипом бренду. 

DSC_8297.jpg

Розміри виробу - 44х8 см.
Дані габарити ідеально підходять під плече дорослої людини.

DSC_8435.jpg

Ширина виробу розрахована на використання з лямками до 50 мм. Це стандартний розмір більшості плечових ременів тактичних сумок і рюкзаків. 

DSC_8266.jpg

Внутрішня сторона демпфера виконана з високоякісної 3D сітки.

DSC_8323.jpg

Вона не тільки пом'якшує тиск ременя, перешкоджаючи його «врізанню» в плече, але також забезпечує хорошу вентиляцію, що особливо актуально в теплу пору року.

DSC_8330.jpg

Блискавка з зовнішньої сторони демпфера дозволяє вийняти ущільнювач і замінити його в разі потреби (наприклад, через зношення). 

DSC_8368.jpg

Блискавка - від світового лідера з виробництва швейної фурнітури - YKK (Японія).

Наостанок хочеться відзначити, що плечовий демпфер Elite від бренду М-ТАС - це саме той аксесуар, про який можна сказати: «мала штучка червінчик, а ціна велика». Невелика річ, але може забезпечити великий комфорт. Якщо Ви переносите важкі речі в сумці або рюкзаку і лямки врізаються Вам в плечі - Ви знаєте, де знайти рішення проблеми. Якість матеріалів дозволить використовувати демпфер довгий час, а анатомічна форма та дихаюча сітка забезпечать комфорт навіть при перенесенні важких речей. 

DSC_8260.jpg


Назад до списку новин

Наверх