M-TAC ФЛЯГА ПЛАСТИКОВА 1 Л. ОЛИВА | воєнторг Мілітарист

27.05.2021
Завантаження

Пластикова фляга - це незамінний атрибут, що дозволяє підтримувати сили, витривалість й енергію під час тривалих подорожей. Даний аксесуар знадобиться військовим, туристам і всім любителям походів. Адже підтримувати водний баланс є дуже важливим фактором для здоров'я організму. Недарма фляги входять в комплект індивідуального спорядження солдат у всіх арміях світу.

Фляга від бренду М-ТАС виконана на зразок оригінальної армійської фляги M1961 армії США - однієї з найпопулярніших моделей військових фляг в світі.

DSC_1880.jpg

На виробничих потужностях М-ТАС випускається широкий асортимент продукції, що має попит серед любителів активного відпочинку, військових і туристів. Запорука успіху компанії – орієнтація на високі стандарти якості, ретельний підбір матеріалів і продуманий функціонал кожного виробу.

Тепер докладніше про новинку.

Фляга від М-ТАС об'ємом в 1 літр.

DSC_1949.jpg

DSC_1937.jpg

Модель доступна в кольорі олива.

Матеріал виготовлення – якісний харчовий пластик. Він абсолютно безпечний, не вступає в реакцію з водою і не становить загрози здоров'ю при дотриманні вимог по експлуатації фляги.

Спереду на флязі нанесена пам'ятка: «For water only. Do not apply canteen to open flame or burner plates» (« Використовувати тільки для води. Не ставити флягу на відкритий вогонь або на гарячі поверхні»).

DSC_1864.jpg

Ергономічна і зручна форма дозволяє комфортно носити виріб на поясі та тримати в руках.

DSC_1852.jpg

DSC_1905.jpg

Кришка проста, пластик, без зайвих елементів.

DSC_1898.jpg

DSC_1891.jpg

Кришка фляги з'єднана з горловиною таким чином, що виріб у закритому стані можна повісити на ремінь або лямку рюкзака.

DSC_1958.jpg

Окремо можна придбати різноманітні чохли від бренду М-ТАС для даної фляги, які допоможуть зберегти температуру налитої в неї рідини, а також закріпити флягу на спорядженні за допомогою строп молле.

DSC_1853.jpg

Насамкінець варто зазначити, що компактна, зручна та практична фляга від М-ТАС – це незамінний атрибут для всіх любителів походів, кемпінгу і риболовлі. Запас свіжої питної води дозволить підтримувати сили. Проста і зручна форма, відсутність зайвих деталей забезпечують невелику вагу і довгу службу даного виробу.

DSC_1919.jpg


Назад до списку новин

Наверх