M-TAC КАРЕМАТ 10ММ (60Х190СМ) ОЛИВА | воєнторг Мілітарист

26.08.2021
Завантаження

Легкий і зручний каремат від бренду М-Тас призначений для активного відпочинку і спорту. Його можна використовувати під час туристичних походів, на рибалці та полюванні.

DSC_5293.jpg

Даний аксесуар:
• забезпечує теплоізоляцію між тілом людини і грунтом;
• згладжує нерівності поверхні;
• захищає одяг від забруднення;
• легкий, не вимагає особливого догляду (досить просто струсити пил або протерти вологою ганчіркою).

Купити каремат означає позбавити себе від вологи та холоду під час походу, а ще подарувати собі комфортний відпочинок і розслаблення тіла після тривалого фізичного навантаження.

DSC_5373.jpg

На виробничих потужностях бренду М-ТАС випускається широкий асортимент продукції Military, Tactical & Outdoor спрямованості. Ретельний підбір матеріалів і строгий контроль на всіх етапах виробництва забезпечують високу якість продукції. Лінійка бівуачного спорядження – не виняток. Тут Ви можете знайти вироби, які стануть вашими надійними супутниками в будь-якому поході.

Наприклад, каремат розміром 60х190 см.

DSC_5412.jpg

Виготовлений з 100% хімічно зшитого пінополіетилену товщиною 10 мм.

DSC_5358.jpg

Даний матеріал володіє наступними характеристиками:
1. Висока теплоізоляція.
Між вами і холодною землею завжди є прошарок, який не пропускає вогкість і вологу до тіла.
2. Вологостійкість (не пропускає і не вбирає вологу).
Матеріал забезпечує ефективний захист від вологи, що дозволяє використовувати його в якості гідроізоляції. Завдяки своїй структурі, він практично не вбирає воду і є відмінним захистом від вологи і водяної пари.
3. Зносостійкість.
Пінополіетилен стійкий до стирання і зносу, а також до впливу хімічних речовин і температури. Так, температурний діапазон експлуатації пінополіетилену від -60 до +100 ° С. При цьому матеріал нешкідливий, допускається контакт із харчовими продуктами і шкірою людини.
4. Мала вага.
Завдяки пористій структурі матеріал (і виріб з нього) має невелику вагу.
5. Також пінополіетилен відмінно згладжує нерівності поверхні, так що сучки, горбки і гілки не завадять Вашому сну.
6. Багатофункціональність.
Цей аксесуар використовують всі: від туристів до військових. На ньому можна не тільки спати, а й сидіти біля багаття або розкласти як імпровізований стіл. Також каремат можна використовувати як килимок для чищення зброї чи для занять спортом (йогою тощо).

Дані характеристики роблять каремат незамінним супутником відпочинку. Він згортається в рулон, що зручно для транспортування, а також запобігає появі заломів на полотні.

DSC_5348.jpg

У похідному (згорнутому) положенні фіксується двома еластичними стрічками.

DSC_5323.jpg

Насамкінець варто зазначити, що каремат – це корисна, а в холодну пору року просто незамінна річ у польових умовах. Каремат від бренду М-ТАС стане Вашим надійним супутником під час походу, туристичної подорожі, поїздки в ліс, на полювання, риболовлю тощо. Він також відмінно підійде для занять деякими видами спорту.


Назад до списку новин

Наверх