M-TAC КІТЕЛЬ АРМІЙСЬКИЙ ЛІТНІЙ MM14 | воєнторг Мілітарист

08.02.2021
Завантаження

Армійський кітель в MM14 від бренду M-TAC – це вдосконалена дизайнерами бренду модель статутного кітеля Збройних Сил України, яка розрахована на носіння в жарку пору року. Даний кітель стане гідною альтернативою статутній формі, що видається державою і, на жаль, не завжди має високу якість.

DSC_1872.jpg

З 2014 року на виробничих потужностях бренду M-TAC випускається широкий асортимент продукції Military, Tactical & Outdoor спрямованості. Засновники компанії ні на хвилину не забувають про потреби захисників нашої Батьківщини в надійній і якісній уніформі. Лінійка армійського одягу від бренду М-ТАС спеціально розроблена для польових умов нашої країни і за якістю перевершує не тільки вітчизняну статутну уніформу, але і ряд закордонних аналогів.

 Особливістю даної моделі є те, що вона пошита з легкої тканини ріп-стоп (50% бавовна, 50% поліестер). Ця тканина має оптимальне співвідношення зносостійкості та повітропроникності. Саме такої якості тканина використовується для пошиття армійської уніформи в Британії.

DSC_1895.jpg

Модель має вільний крій і не сковує рухів. Це важливо на тренуваннях і при виконанні активних фізичних вправ.

DSC_1885.jpg

DSC_1925.jpg

Кітель має комір-стійку.

DSC_2116.jpg

Комір регулюється за розміром за допомогою хлястика з велкро липучкою.

DSC_2130.jpg

Спереду кітель застібається на блискавку, закриту брудо- і вітрозахисною планкою на липучках velcro. Блискавки – YKK (Японія).

DSC_2158.jpg

Манжети рукавів регулюються по обхвату за допомогою клапанів (на липучці velcro).

DSC_2086.jpg

DSC_2092.jpg

Слід звернути увагу, що липучки велкро також в MM14 (а не олива, як в статутному варіанті). Таке рішення підвищує камуфляжні властивості виробу.

Модель має 4 кишені:

1. Дві великі нагрудні кишені, доступ до яких здійснюється через вертикально розташовані блискавки. Це істотно полегшує доступ до вмісту кишень, навіть якщо поверх кітеля одягнено тактичне спорядження.

DSC_2019.jpg

DSC_2023.jpg

2. Дві врізні нарукавні кишені, по 1 на кожному рукаві, доступ до яких здійснюється за таким же принципом (вертикально).

DSC_2000.jpg

Кітель оснащений нашитими основами з velcro для кріплення патчів, звання та ID-ідентифікаторів.

Дві горизонтальні панелі на грудях поверх кишень.

DSC_2031.jpg

Одна – спереду по центру кітеля, на вітрозахисному клапані.

Одна – на спині під коміром.

DSC_1933.jpg

Великі velcro-панелі нашиті поверх нарукавних кишень.

DSC_1927.jpg

Також на рукавах дизайнери додали відсіки для ручок, олівців та маркерів:

1. У вигляді прорізів – на нарукавних велкро-панелях.

DSC_1967.jpg

2. Окрема панель з основного матеріалу на передпліччі лівого рукава.

DSC_2060.jpg

Сфера застосування такого кітеля надзвичайно широка: тренування, практична стрільба, походи. Модель також підійде співробітникам силових структур. Звичайно, основна цільова аудиторія даної моделі – це військові. Кітель армійський літній в MM14 від бренду M-Tac поєднує в собі зручність, практичність, зносостійкість і комфорт. Дана модель розрахована на використання в теплу пору року.   


Назад до списку новин

Наверх