M-TAC КІТЕЛЬ ПОЛЬОВИЙ MM14 | воєнторг Мілітарист

29.03.2021
Завантаження

Польовий кітель в MM14 від бренду M-TAC – це вдосконалена дизайнерами бренду модель статутного кітеля Збройних Сил України. Він цілком може бути гідною альтернативою статутній формі, яка видається державою і, на жаль, не завжди має високу якість. У поєднанні з польовими штанами від бренду M-TАС  даний кітель утворює повноцінний комплект сучасної польової уніформи.

DSC_4544.jpg

Вітчизняний бренд M-TAC, який існує з 2014 року, випускає широкий асортимент продукції Military, Tactical & Outdoor спрямованості, приділяючи багато уваги потребам наших військових і правоохоронців. Лінійка армійського одягу становить гідну конкуренцію не тільки вітчизняній статутній уніформі, а й закордонним аналогам.   

Особливістю цієї моделі є те, що вона пошита з легкої тканини, до складу якої входить 50% бавовни і 50% поліестеру. Даний матеріал володіє оптимальним співвідношенням зносостійкості та повітропроникності. Саме такої якості тканина використовується для пошиття армійської уніформи в Британії.

Сфера застосування такого кітеля надзвичайно широка – тренування, практична стрільба, походи. Модель також підійде співробітникам силових структур. І, звичайно, основна цільова аудиторія – це військові. Легкий кітель не обмежує рухів і водночас володіє високою зносостійкістю. 

DSC_4631.jpg

Модель має вільний крій, який забезпечує свободу рухів, що надзвичайно важливо на тренуваннях, при виконанні активних фізичних вправ, не кажучи вже про польові умови.

DSC_4600.jpg

DSC_4638.jpg

Кітель має комір стійку.

DSC_4733.jpg

Спереду кітель застібається на блискавку, закриту брудо- і вітрозахисною планкою на липучках velcro. Блискавки – YKK (Японія).

DSC_4785.jpg

DSC_4777.jpg

Манжети рукавів регулюються по обхвату за допомогою клапанів (на липучці velcro).

DSC_4699.jpg

DSC_4701.jpg

DSC_4713.jpg

Слід звернути увагу, що липучки велкро також в MM14 (а не олива, як у статутному варіанті).

Модель має 4 кишені:

- дві нарукавних кишені (по 1 на кожному рукаві), які закриваються клапаном на липучці velcro. 

DSC_4671.jpg

DSC_4682.jpg

- дві великі нагрудні кишені, доступ до яких здійснюється через вертикально розташовані липучки велкро. Це істотно полегшує доступ до вмісту кишень, навіть якщо на кітель надіто тактичне спорядження.

DSC_4737.jpg

DSC_4742.jpg

Кітель оснащений velcro липучками для кріплення патчів і ID-ідентифікаторів.

Дві горизонтальні панелі на грудях поверх кишень.

DSC_4722.jpg

Одна – спереду, по центру кітеля, на вітрозахисному клапані.

DSC_4718.jpg

Великі velcro-панелі нашиті поверх нарукавних кишень.

DSC_4671.jpg

Сфера застосування такого кітеля надзвичайно широка, хоча основна цільова аудиторія даної моделі – це військові. Легкий кітель не обмежує рухів і водночас володіє високою зносостійкістю. Камуфляжне забарвлення MM14 відповідає статутним вимогам. Якість матеріалів і продуманий крій моделі не поступається закордонним аналогам, залишаючи далеко позаду вітчизняний статутний варіант. Саме тому кітель стане прекрасною альтернативою форменому одягу. І, безумовно, дана модель підійде шанувальникам стилю мілітарі і всім, хто звик вести активний спосіб життя. 


Назад до списку новин

Наверх