M-TAC MODULAR CHEST RIG | воєнторг Мілітарист

26.05.2021
Завантаження

Modular Chest Rig від бренду М-ТАС – це нагрудна розвантажувальна система, призначена для виконання широкого спектра тактичних завдань. Стропи MOLLE на зовнішній стороні розвантаження дають можливість закріпити додаткове спорядження, а модульний підсумок на 3 магазини дозволить розмістити боєкомплект. Також, даний підсумок можна зняти та замінити на будь-яку іншу модульну вставку, сумісну з липучкою велкро.

DSC_0930.jpg

Модель доступна в таких кольорах:
- Black
- Ranger Green
- Coyote
- Multicam

При розробці своїх моделей М-ТАС керується високими стандартами якості, адже від надійності тактичного спорядження може залежати життя бійця. Всі матеріали та фурнітура підбираються з особливою ретельністю. Як результат – безкомпромісна якість та надійність виробів тактичної лінійки.

Розглянемо модель Modular Chest Rig.

DSC_0915.jpg

DSC_1089.jpg

Матеріал виготовлення – Cordura 500D. Це міцний зносостійкий матеріал, який відмінно тримає форму та не деформується при намоканні. Стійкий до стирання і впливу ультрафіолету, витримує великі навантаження.

DSC_0937.jpg

DSC_0962.jpg

Блискавки – YKK (Японія), фастекси – WJ (Корея).

Конструктивно Modular Chest Rig являє собою платформу (на якій закріплений підсумок на 3 магазини), обладнану плечовими ременями на фастексах.

DSC_1020.jpg

Щоб уникнути випадкового зривання підсумка з основи велкро, він фіксується до строп за допомогою карабінів Woojin.

DSC_1062.jpg

DSC_1085.jpg

Така система розрахована на надійне кріплення додаткового спорядження (штатний підсумок може бути замінений на будь-яке інше спорядження, сумісне з велкро).

Магазини всередині підсумка фіксуються спеціальними стропами, які уберігають їх від мимовільного випадання.

DSC_1034.jpg

Підсумок обладнаний фронтальною платформою MOLLE Laser Cut, яка дає можливість навішувати додаткове спорядження.

DSC_0972.jpg

Він також оснащений велкро панелями по всій поверхні для кріплення ідентифікаторів і патчів.

Плечові лямки виконані з кордури. З лицьового боку вони також обладнані панелями MOLLE Laser Cut.

DSC_0952.jpg

На плечах є вставки з еластичної стрічки для забезпечення більшої свободи рухів.

DSC_1007.jpg

На спині лямки оснащені велкро-панеллю для кріплення ідентифікаторів.

DSC_1000.jpg

Особливістю Modular Chest Rig є тонкий профіль і Н-подібна система ременів, завдяки яким виріб зручно розміщується на корпусі, залишаючи руки повністю вільними.

DSC_0996.jpg

Modular Chest Rig має систему швидкого скидання. Для цього вам достатньо розстібнути фастекси, за допомогою яких плечові лямки кріпляться до панелі.

DSC_0972.jpg

Ще одна пара фастексів розташована в нижній частині панелі та дає можливість регулювати плечові лямки по зросту.

Зі зворотного боку платформи є вставки з сітки, які забезпечують амортизацію та циркуляцію повітря.

DSC_1108.jpg

Modular Chest Rig обладнана поясним ременем із міцної нейлонової стропи. Завдання ременя – запобігти сповзанню панелі при активному русі, а також забезпечити краще прилягання до тіла.

DSC_0997.jpg

Ремінь має систему швидкого скидання (2 фастекса, по одному з кожного боку). Систему регулювання за об’ємом. А також вставку з еластичної резинки на спині, яка забезпечує свободу рухів.

Насамкінець варто зазначити, що модель Modular Chest Rig від бренду M-TАС – це поєднання універсальності та комфорту. Molle інтерфейс дає можливість кріпити додаткове спорядження, формуючи індивідуальний набір, необхідний для виконання конкретної бойової задачі. Н-подібна система ременів із поясом дозволяє звільнити руки, що забезпечує ще більшу мобільність бійця. Дана нагрудна розвантажувальна система однозначно зацікавить любителів сучасного тактичного спорядження.


Назад до списку новин

Наверх