M-TAC НАКЛЕЙКИ ЗГРАЯ M-CAT (ЗБІРКА №1) WHITE | воєнторг Мілітарист

05.11.2021
M-Tac наклейки Зграя M-CAT (збірка №1) White
35 грн.


Наклейки «Зграя М-CAT» від М-ТАС не залишать байдужими шанувальників бренду. За допомогою них можна не лише висловити лояльність до бренду, а й підкреслити свою громадянську позицію. Яскраві, стильні наклейки прикрасять Ваш телефон, планшет або ноутбук і відразу привернуть до себе увагу!

DSC_2009.jpg

Мода на обклеювання різних поверхонь яскравими тематичними наліпками – стікербомбінг – стала популярною й в Україні. Бренд М-ТАС радує своїх шанувальників першим випуском серії «Зграя М-CAT», яка являє собою сет із 6 стікерів високої якості.

Оригінальний дизайн, висока якість виконання – це те, що відрізняє продукцію бренду М-ТАС, забезпечуючи їй популярність.

Наклейки «Зграя М-САТ» - яскраве тому підтвердження.

DSC_2036.jpg

Водонепроникні стікери не бояться попадання вологи.

Повноколірний друк робить зображення досить яскравим.

DSC_2032.jpg

Цей стікерпак складається з 6 ілюстрацій войовничих котів та оригінальних написів. Підморгуючі, повністю заряджені в амуніцію, готові до бою коти-патріоти тримають хвіст пістолетом і мають намір боротися далі. Написи: «ЖГІ», «Все буде пушка-ракета», «SMS відправлено» та «Україна понад усе!» гармонійно доповнюють ці зображення. 

DSC_2045.jpg

DSC_2025.jpg

Розміри наклейок дозволять Вам прикрасити ними ноутбук, планшет, телефон, блокнот та все, на що вистачить фантазії.

DSC_2058.jpg

DSC_2126.jpg

Дана серія наклейок виконує ту ж роль, що і моральні патчі (Morale Patches), покликані підвищувати бойовий дух або заявляти про патріотичні погляди та моральні цінності власника.

DSC_2139.jpg

Насамкінець варто зазначити, що набір унікальних наклейок «Зграя М-САТ» від бренду М-ТАС – це стікерпак високої якості з оригінальним дизайном, який не тільки підніме настрій, але й допоможе продемонструвати патріотичні погляди свого власника. Завдяки наклейкам «Зграя М-САТ» Ви зможете не лише виділитися, а й знайдете однодумців.


Назад до списку новин

Наверх