M-TAC НАШИВКА ANONYMOUS | воєнторг Мілітарист

03.02.2022

83 грн.

113 грн.

83 грн.Проблема анонімності часто виникає під час протестів проти влади. Маска Анонімус – атрибут протестів у розвинених країнах світу та символ анонімності.

Отже, новинка від бренду М-ТАС – нашивка Anonymous.

DSC_0365.jpg

Ця нашивка представлена в одному з трьох варіантів:
1) Black USA

DSC_0554.jpg

2) Black/GID

DSC_0411.jpg

3) Black Yellow Blue

DSC_0467.jpg

Лінійка аксесуарів від бренду М-ТАС включає велику кількість патчів. Очі розбігаються від великої кількості тематик, різноманітності дизайну, стилів та технологій виготовлення. Смислове навантаження звичайно грає вирішальну роль при виборі тієї чи іншої нашивки. Однак, який патч Ви б не вибрали – Ви завжди можете бути впевнені у його високій якості, міцності та надійності. Адже для М-ТАС якість завжди на першому місці!

Отже, патч "Anonymous". На ньому зображено маску Анонімуса – популярний атрибут під час протесту та боротьби проти корупції наприкінці 2000-х і на початку 2010-х років, реформ влади на Заході, а також один із найпопулярніших інтернет-мемів.

DSC_0458.jpg

Ця нашивка – це оригінальний патч, який додасть спорядженню індивідуальності та підкреслить Вашу життєву позицію. Вона не є статутною, але її носіння не заборонено як у зоні бойових дій, так і у цивільному секторі.

Розміри нашивки: 5,5 х7 см.

Нашивка виготовлена з матеріалу Oxford, стійкого до стирання та високих навантажень.

DSC_0557.jpg

Завдяки сучасній технології, зображення виглядає реалістично, а також стійке до вигоряння, розтріскування і обсипання.
 
На нашивці зображено маску Анонімуса.

DSC_0345.jpg

Зображення маски світлонакопичувальне, світиться у темряві та привертає увагу. Таке дизайнерське рішення, безперечно, надає патчу оригінальності. У ньому є практична сторона – предмет, на якому закріплена нашивка, буде простіше відшукати в темряві.
 
Патч кріпиться на одяг та спорядження завдяки основі з velcro, нашитій на тильній стороні. Це дозволяє закріпити його в будь-якому місці, де є частина липучки.

DSC_0492.jpg

Оригінальний патч "Anonymous" від бренду М-Тас стане не лише яскравим доповненням вашого образу, а й заявить про моральні цінності свого власника.


Назад до списку новин

Вгору