M-TAC НАШИВКА BAD BOY | воєнторг Мілітарист

08.02.2022

113 грн.

113 грн.У наші дні патчі вже не є прерогативою військових чи представників будь-яких молодіжних рухів. Патч став можливістю висловити оточуючим свою життєву позицію, заявити про переконання, моральні цінності тощо. Тому патчі набувають все більшої популярності: їх можна зустріти на бейсболках, куртках і рюкзаках.

DSC_0719.jpg

Великий асортимент різноманітних нашивок і патчів, що випускаються під брендом М-ТАС, регулярно поповнюється новинками. Тут кожен знайде щось на свій смак – від іронічних нашивок до патріотичних прапорів та гербів. Незважаючи на таку різноманітну смислову спрямованість, всі нашивки М-ТАС поєднує висока якість виготовлення, оригінальний дизайн та тривалий термін служби.
 
Новинка - нашивка "Bad Boy" - чудовий аксесуар для "поганих хлопців". Поєднання милого зайчика та атрибутів «суворості»: черепа, брутальної бороди, рваного вуха передадуть чудове почуття гумору свого власника.

DSC_0723.jpg

Очевидно, що дана нашивка не є статутною, але її носіння не забороняється як у зоні бойових дій, так і у цивільному секторі.
Розміри нашивки: 5,5 х 9 см. Матеріал виготовлення – 100% поліестер.

Завдяки сучасній технології, зображення не тільки виглядає реалістично, але й стійке до вигоряння, обсипання та розтріскування.

DSC_0749.jpg

На нашивці зображений череп із досить «милою» посмішкою. Напис «BADBOY» говорить сам за себе. Тут розташована назва бренду М-ТАС.

DSC_4421.jpg

Нашивка "Bad Boy" (Tattoo): череп зайця стилізований татуюванням у вигляді вовка.

DSC_4417.jpg

Сам заєць виконаний з флуоресцентної плівки, що має світлонакопичувальний ефект, він світиться в темряві.

DSC_4419.jpg

Таке дизайнерське рішення, безперечно, надає патчу оригінальності. У ньому є і практична сторона – предмет, на якому закріплена нашивка, буде набагато простіше відшукати в темряві.

DSC_0770.jpg

Липучка velcro, нашита на тильній стороні патча, дозволяє закріпити його в будь-якому місці, де є частина липучки. Нашивка «Bad boy» зможе легко знайти своє місце на одязі, бейсболці, рюкзаку чи сумці, а також на будь-якій іншій поверхні з основою Velcro.

DSC_0756.jpg

Яскравий та оригінальний патч «Bad boy» від бренду М-Тас стане чудовим доповненням до Вашого образу, підкреслить дух бунтарства та свободи, а також гарне почуття гумору свого власника.


Назад до списку новин

Вгору