M-TAC НАШИВКА ГАРДАРІКИ BLACK | воєнторг Мілітарист

30.09.2021
M-Tac нашивка Гардаріки Black
70 грн.


Цікавість до скандинавської культури й міфології останнім часом тільки зростає. Вже нікого не здивуєш патчем з Одіном або футболкою зі стилізованим рунічним принтом. Такі аксесуари показують, як ми бачимо світ суворих вікінгів, овіяний легендами і міфами. Однак дизайнери бренду М-ТАС знайшли ще одну грань в даній тематиці – як древні вікінги бачили нас, слов'ян, жителів Стародавньої Русі.

Новинка від М-ТАС – нашивка «Гардаріки».

DSC_8485.jpg

Асортимент нашивок від бренду М-ТАС – це не тільки кількість, хоча від широти асортименту в буквальному сенсі розбігаються очі. Це оригінальність дизайну, якість, постійні експерименти з матеріалами і технологіями та, звичайно, глибокий сенс.

Нашивка «Гардаріки» - яскраве тому підтвердження.

Виготовлена з Cordura 500D – надміцного матеріалу, стійкого до стирання, вигоряння та високих навантажень.

DSC_8473.jpg

Нашивка має форму карти України та зображує цілий флот дракарів, відомих кораблів вікінгів, що йдуть вперед під піднятими вітрилами. Грозове небо над ними пронизано блискавками, море бушує біля бортів, але ніщо не може зупинити їх.

Здавалося б, що спільного у нас зі скандинавським світом?
«Гардаріки» - саме так називали скандинави Русь. Гардаріки (букв. «країна міст») – з XII століття –  скандинавська назва Русі, відома в Північній Європі, у тому числі, згадується в скандинавських сагах.
Саме так – «країна міст». Велика кількість багатих градів Русі не могла залишитися непоміченою для купців і мандрівників, що згодом відобразилося в сагах і легендах.

 Принт виконаний за технологією повноколірного друку, що забезпечує стійкість і зносостійкість фарб. «Вінтажний» стиль надає нашивці оригінальності.

DSC_8499.jpg

Нашивка «Гардаріки» належить до категорії моральних (Morale Patches), покликаних підвищувати бойовий дух або заявляти про патріотичні погляди та моральні цінності власника. Такі патчі не є статутними, їх носіння не обов'язкове, але допустиме як в зоні бойових дій, так і в цивільному секторі.

Основа нашивки виконана з velcro, що дає можливість закріпити її на уніформі, спорядженні – всюди, де є відповідна частина липучки.

DSC_8450.jpg

Насамкінець варто зазначити, що нашивка «Гардаріки» від бренду M-TAC – це моральний патч високої якості, з оригінальним дизайном. Така нашивка стане прекрасним аксесуаром і вигідно підкреслить Вашу життєву позицію.

DSC_8462.jpg


Назад до списку новин

Наверх