M-TAC НАШИВКА ЗГРАЯ M-CAT КІТ | воєнторг Мілітарист

04.11.2021
M-Tac нашивка Зграя M-CAT Кіт №6 Black
70 грн.
M-Tac нашивка Зграя M-CAT Кіт №5 Black
70 грн.
M-Tac нашивка Зграя M-CAT Кіт №4 Black
70 грн.
M-Tac нашивка Зграя M-CAT Кіт №3 Black
70 грн.
M-Tac нашивка Зграя M-CAT Кіт №2 Black
70 грн.
M-Tac нашивка Зграя M-CAT Кіт №1 Black
70 грн.


Унікальний тематичний набір нашивок від бренду М-ТАС «Зграя М-CAT» — яскраві мультяшні патчі, в яких з використанням жартівливого дизайну відображена серйозна тема: єдність наших бійців у бойових умовах. 

DSC_9195.jpg

Лінійка складається з 6 патчів, кожен із яких відображає певний рід занять: тут і снайпер, і прапороносець, і вогнеметник.

DSC_9189.jpg

DSC_9200.jpg

Оригінальний дизайн, висока якість виготовлення та глибоке смислове навантаження – ось те, що відрізняє патчі бренду М-ТАС від аналогічної продукції конкурентів. Серед великого асортименту нашивок кожен знайде собі щось до смаку. 

Серія нашивок «Зграя М-САТ» - яскраве тому підтвердження. 

Матеріал виготовлення Cordura 500D. Це надміцний матеріал, стійкий до стирання, вигоряння та високих навантажень. 

DSC_8224.jpg

Нашивки мають рельєфну форму, що повторює контури зображеного на них кота. 

DSC_8031.jpg

Принт виконаний за технологією повноколірного друку, що забезпечує стійкість фарб. "Мультяшний" стиль характеризується яскравістю кольорів. 

DSC_9159.jpg

Розміри нашивок серії варіюються від 6х6 до 6,5х6,2 см, що дозволяє кріпити їх не лише на одяг, а й на головні убори та різне спорядження. 

DSC_8979-2.jpg

Ця серія нашивок належить до категорії моральних (Morale Patches), покликаних підвищувати бойовий дух або заявляти про патріотичні погляди та моральні цінності власника. Такі патчі є статутними, їх носіння необов'язкове, але допустиме як у зоні бойових дій, так і у цивільному секторі.

DSC_8389.jpg

Основа нашивки виконана з velcro, що дає можливість закріпити її на уніформі або спорядженні там, де є липучка.

DSC_9164.jpg

Насамкінець можна сказати, що серія нашивок «Зграя М-САТ» від бренду M-TAC – це шість моральних патчів високої якості з оригінальним дизайном.
Кумедний кіт з українською символікою підніме настрій та допоможе продемонструвати патріотичні погляди свого власника. Така нашивка стане чудовим аксесуаром та підкреслить Вашу індивідуальність.


Назад до списку новин

Наверх