M-TAC ПЛАНШЕТ НАРУЧНИЙ GEN.2 MULTICAM | воєнторг Мілітарист

04.01.2022
Завантаження

Підсумки – основний елемент екіпіровки, від якого залежить бойова ефективність, а іноді і життя самого бійця. Надійність кріплення, зручність у використанні, швидкість доступу до вмісту, камуфляжний колір – це ті параметри, виходячи з яких необхідно вибирати спорядження.

На виробничих потужностях бренду M-TAC з 2014 року випускається широкий асортимент продукції Military, Tactical & Outdoor спрямованості. За час існування бренду було розроблено багато варіантів військового спорядження та амуніції. Їх дизайн постійно допрацьовується і удосконалюється, підвищується функціональність, а у виробництво впроваджуються нові матеріали й технології.

 Яскравий приклад вищезазначеного – наручний планшет другого покоління від М-ТАС.

DSC_1053.jpg

Виріб являє собою тактичний бандаж на передпліччя з відсіками для зберігання. Модель доступна в кольорі Multicam.

Наручний планшет Gen.2 – модель, при виробництві якої використовувалися матеріали закордонного виробництва від відомих фірм. Це також приклад доопрацювання і вдосконалення випущеної раніше моделі.

DSC_1269.jpg

DSC_1275.jpg

Основна відмінність планшета другої генерації від першої – камуфльовані стропи американського бренду Texcel Mil-spec 55301.

Розміри планшета:
У складеному вигляді – 10х16 см

DSC_1101.jpg

У розкладеному вигляді – 16х38 см.

DSC_1036.jpg

Матеріал виготовлення підсумка – Cordura 1000D.

Cordura – міцний, високоякісний матеріал, стійкий до впливу вологи та ультрафіолету, слабо схильний до деформації та витримує значне навантаження на розрив. Високі експлуатаційні характеристики кордури зробили її лідером для виробництва тактичного спорядження та амуніції.

Фурнітура – 2М (Італія), YKK (Японія).

DSC_1206.jpg

DSC_1138.jpg

Планшет кріпиться на передпліччя за допомогою двох еластичних ременів, розташованих на тильній стороні виробу, обхват регулюється спеціальними пряжками.

На зовнішній стороні планшета розташовано маленьке відділення на блискавці, яке підійде для невеликих плоских предметів.

DSC_1210.jpg

Поверх відділення нашита велкро панель для кріплення патчів або ідентифікаторів.

DSC_1105.jpg

А також для фіксації двох строп, які утримують планшет в закритому положенні.

DSC_1171.jpg

Планшет відкривається за принципом книжки.

DSC_1223.jpg

DSC_1036.jpg

Всередині – три відсіки з прозорими стінками.

DSC_1040.jpg

Вони служать для розміщення предметів, до яких потрібен швидкий доступ. Наприклад, карт, фотографій, стрілецької таблиці, різних пам'яток тощо.

Тут же розташовано еластичне кріплення під ручку або хімсвітло.

DSC_1242.jpg

Даний підсумок – це зручний і практичний елемент екіпіровки, що дає швидкий доступ до речей, які Вам потрібні. Він досить поширений серед бійців спецпідрозділів, постових, а також підходить для тих випадків, коли Ви не можете нести документи в руках. 


Назад до списку новин

Наверх