| воєнторг Мілітарист

27.07.2020
Завантаження

Плитоноска моделі Cuirass QRS (Quick Release System) - це еволюційний етап у розвитку лінійки Plate Carrier від вітчизняного бренду М-Tac. Система швидкого скидання дозволить зняти плитоноску за лічені секунди, скелетизовані боковини полегшують вагу виробу, а оригінальні матеріали Cordura / Nylon гарантують довгу службу. Якщо Ви шукаєте якісне сучасне тактичне спорядження — зверніть увагу на модель плитоноски Cuirass QRS від М-ТАС.

DSC_2081.jpg

Модель доступна в кольорі Multicam.

Бренд М-ТАС виробляє продукцію Military, Tactical & Outdoor спрямованості з 2014 року. При цьому приділяючи значну увагу тактичним виробам і спорядженню, якого потребують українські військові. Нові моделі розробляються з урахуванням світових напрацювань у цій сфері, і з залученням профільних фахівців. Частина вже випущених моделей пройшла випробування в зоні АТО. Це довело, що вітчизняний виробник може випускати продукцію на рівні кращих зарубіжних аналогів.  
Розглянемо модель плитоноски Cuirass QRS. 

Матеріал виробу - Cordura 500D Multicam Original (виробництво США). Це міцний, зносостійкий матеріал, стійкий до впливу ультрафіолету та деформації. Завдяки високим експлуатаційним характеристикам, Cordura активно використовується для виробництва армійського і тактичного спорядження.

DSC_1631.jpg

DSC_1670.jpg

Стропи, використані для плитоноски - виробництва Murdoc Webbing (США). Їх особливість полягає в технології виробництва: патерн Multicam наноситься не шляхом фарбування вже готової стропи, як роблять деякі виробники. Стропа виготовляється з попередньо пофарбованих ниток, що забезпечує стійкість малюнка.  

DSC_1698.jpg

Конструктивно плитоноска складається з двох модулів (нагрудного та спинного) з внутрішніми кишенями для твердих бронепластин та амортизуючих елементів.

DSC_2044.jpg

Доступ до кишень знаходиться знизу. Відкривши клапан на липучці по типу Velcro, вставляємо плиту і закриваємо клапан.

По всій площині грудного та спинного відділів з внутрішньої сторони плитоноски є вставки з 3D сітки. Вони забезпечують амортизацію і надходження повітря.

DSC_2094.jpg

Ергономічні плечові лямки повторюють контури тіла.

DSC_1949.jpg

Жилет має регулювання за обхватом і висотою.

Клапан розкривається на плечі для регулювання по висоті, і довжина коригується до необхідного розміру. 

DSC_1982.jpg

DSC_1973.jpg

На спині є прихована система регулювання (у вигляді шнурівки з еластичного шнура Shock Cord), за допомогою якої жилет можна відрегулювати за об`ємом. 

DSC_2028.jpg

Спереду жилет має додаткове регулювання за допомогою системи Velcro.  

DSC_1893.jpg

Бічні вставки мають «скелетну» структуру, за рахунок чого виріб має ще меншу вагу. По обидва боки від переднього модуля є фастекси ROC Buckle (виробництва 2М, Італія), за допомогою яких можна значно прискорити надягання або скидання плитоноски.. 

DSC_1765.jpg

За необхідності можна додати і потрібні підсумки.

DSC_2002.jpg

DSC_2010.jpg

На передній панелі є Velcro-панель в забарвленні Multicam з прорізами, на якій можна розмістити патчі або ID-ідентифікатори, а також закріпити MOLLE-сумісне спорядження.  

DSC_1812.jpg

DSC_1849.jpg

У даній моделі фахівці бренду M-Tac використовували нову технологію зовнішнього кріплення модульних підсумків Laser Cut. Прорізи на Velcro-панелі якраз і виконані з її допомогою - замість звичайних нашивних строп, лазером вирізані кілька рядів спеціальних отворів, які, в свою чергу, дозволяють кріпити стандартні підсумки з MOLLE-кріпленням і знизити загальну вагу виробу. 

За Velcro-панеллю знаходиться невелике адміністративне відділення. Воно закривається на вологозахищену блискавку (YKK, Японія), а значить, захищене від потрапляння вологи та бруду. Дана кишеня розрахована на зберігання невеликих пласких речей, як от посвідчення, ключі, запальничка та подібні за габаритами предмети. 

DSC_1836.jpg

Трохи нижче нашита велика Velcro-панель, на яку кріпиться швидкознімна модульна система еластичних підсумків, розрахована на перенесення трьох магазинів АК або М серії.

DSC_1892.jpg

DSC_1895.jpg

Щоб уникнути випадкового зривання підсумка з основи Velcro, він фіксується до строп на плитоносці за допомогою карабінів WJ (Woo Jin) від всесвітньо відомого виробника фурнітури з Південної Кореї. 

DSC_1875.jpg

Магазини фіксуються в підсумку за допомогою петель з еластичного шнура Shock Cord. Така конструкція забезпечує надійність фіксації (підсумок не випаде навіть при перевертанні або активному переміщенні по пересіченій місцевості, урбану) при одночасному вийманні. 

DSC_1854.jpg

Для зручності виймання магазину на петлі нашиті «вушка» зі стропи Murdoc Webbing.

DSC_1862.jpg

На спині плитоноски - класичний MOLLE-інтерфейс з строп Murdoc Webbing.

DSC_1720.jpg

У верхній частині розміщена Velcro-панель.

DSC_2119.jpg

На спині є ручка для евакуації, яка в походному положенні фіксується до спинки панелями Velcro. 

DSC_2126.jpg

Окремо хочеться підкреслити систему швидкого скидання даної плитоноски. Жилет однаково добре скидається як лівою, так і правою рукою. Необхідно всього лише два рухи - смикнути за шнур фастекса ROC /80 вниз, щоб розстебнути боковину.

DSC_1793.jpg

DSC_1795.jpg

Потім, потягнути вниз за стропу на плечі.

DSC_1956.jpg

DSC_1960.jpg

Плитоноска розкриється на дві частини.

Наостанок можна сказати, що модель плитоноски Cuirass QRS від вітчизняного виробника компанії M-TAC - це міцна і надійна версія системи індивідуального бронезахисту. Виріб можна оптимально підігнати під фігуру конкретного бійця, а в разі необхідності - швидко скинути однією рукою. Скелетна структура боковин зменшує вагу виробу, а укомплектованість модульним підсумком вирішує проблему транспортування боєкомплекту. Така плитоноска буде незамінна при виконанні широкого спектру поставлених завдань і однозначно зацікавить любителів сучасного тактичного спорядження. 


Назад до списку новин

ОБЗОР M-TAC ПЛИТОНОСКА CUIRASS QRS
Наверх