M-TAC ПІДСУМОК ДЛЯ УВЛАМКОВОЇ ГРАНАТИ GEN.2 MULTICAM | воєнторг Мілітарист

29.03.2021
Завантаження

Індивідуальний комплект спорядження бійця – це його незамінний помічник на полі бою. Адже від надійності екіпіровки, зручності її розташування, швидкості доступу до необхідних предметів залежить ефективність бійця, а іноді і його життя. Саме тому до елементів спорядження дуже високі вимоги, що стосуються якості матеріалів, надійності кріплення, зручності у використанні та швидкості витягання вмісту.
Вітчизняна компанія М-ТАС приділяє багато уваги розробці такого спорядження.

Підсумок для осколкової гранати Gen.2 – яскравий приклад надійної та безкомпромісної якості.

DSC_3375.jpg

З моменту свого заснування в 2014 році, бренд M-TAC не забуває про складнощі, з якими стикаються наші захисники. Лінійка тактичного спорядження, розроблена М-ТАС, відрізняється використанням тільки кращих матеріалів і ретельним контролем якості на всіх етапах виробництва. Раніше випущені моделі регулярно проходять доопрацювання і поліпшення з урахуванням результатів польових випробувань. Підсумок для осколкової гранати другого покоління – ще один приклад такого поліпшення. Основна відмінність моделі другої генерації від першої – використання строп Mil-spec від відомого американського бренду Texcel (США) в кольорі Multicam, що підвищує камуфляжні характеристики виробу.

DSC_3222.jpg

Розміри підсумка: 10х9х6см.

Матеріал виготовлення – Cordura 1000D. Це міцний зносостійкий матеріал, який відмінно тримає форму і не деформується при намоканні. Також він стійкий до стирання і впливу ультрафіолету, витримує великі навантаження.
Фурнітура – Woojin Plastic (Корея).
Всі шви прошиті нейлоновою ниткою zwibond від бренду Gutermann (Німеччина).

Підсумок призначений для перенесення і зберігання однієї гранати Ф1, РГД5, або подібних предметів. 

DSC_3311.jpg

Широка резинка додатково фіксує гранату в підсумку.

DSC_3320.jpg

Підсумок оснащений незнімним клапаном, який захищає вміст від випадання.

DSC_3295.jpg

Фіксація клапана здійснюється застібкою fastex, яка істотно полегшує відкривання підсумка однією рукою.

DSC_3304.jpg

На задній стінці сумки знаходяться дві нейлонові стропи, завдяки яким її можна швидко і надійно прикріпити до будь-якого спорядження з системою «MOLLE» (розвантаження, плитоноски тощо).

DSC_3404.jpg

DSC_3344.jpg

Внизу відділення є металевий люверс для відведення вологи.

DSC_3397.jpg

У бічний шов підсумка вшитий логотип бренду M-TAC.

DSC_3392.jpg

Якщо Ви шукаєте надійну та якісну екіпіровку, яка витримає випробування суворими польовими умовами, тоді Вам слід звернути увагу на лінійку тактичного спорядження від бренду М-ТАС. З підсумком для осколкової гранати Gen.2 від M-TAC Ви можете не боятись випадкового випадання чи втрати речей, а також будете впевнені, що в разі необхідності зможете дістати необхідне за лічені секунди. 

DSC_3241.jpg


Назад до списку новин

Наверх