M-TAC РЕМІНЬ PARATROOPER BELT | воєнторг Мілітарист

17.08.2021
Завантаження

Поясні ремені давно розширили свої функціональні можливості. Ви можете переконатися в цьому на прикладі новинки від бренду М-ТАС – Paratrooper Belt, який вдало поєднує в собі функції брючного і статутного ременя.

DSC_2991.jpg

Модель доступна в таких кольорах:
- Black
- Ranger Green
- Coyote

Продукція бренду М-ТАС зарекомендувала себе з позитивного боку своєю високою якістю та доступною вартістю. Ретельний вибір матеріалів та орієнтація на високі європейські стандарти якості стосуються всього асортименту.

Тепер про новинку.

DSC_2923.jpg

Ремінь Paratrooper від бренду М-Тас ідеально підходить для військовослужбовців та тих, хто веде активний спосіб життя.

Зручна та проста у використанні пряжка з міцного поліаміду надійно фіксує ремінь. На одному з них розташований логотип виробника. 

DSC_2966.jpg

DSC_2969.jpg

Пряжка кріпиться шляхом протягування в петлю, утворену полотном ременя і зафіксовану посиленою строчкою з надміцної нитки.

DSC_2980.jpg

DSC_2952.jpg

Зріз на протилежному кінці стропи оброблений термічним способом.

DSC_2934.jpg

Ремені випускаються в розмірній сітці довжиною від 104 до 143 см.

DSC_2901.jpg

Насамкінець варто зазначити, що модель Paratrooper Belt від бренду M-TAC – це міцний, надійний і зручний ремінь, який сумісний не тільки з одягом в тактичному, casual або мілітарі стилі, а й з форменим одягом. Міцність строп дозволяє використовувати ремінь в якості статутного, надягаючи на нього підсумки, кобуру тощо.
Висока якість матеріалів гарантує довгий термін служби і надійність виробу, робить його досить міцним і стійким до механічних пошкоджень. Paratrooper Belt на довгий час збереже бездоганний зовнішній вигляд без потертостей, заломів та інших дефектів.


Назад до списку новин

Наверх