M-TAC РЕМІНЬ УТИЛІТАРНИЙ GEN.II | воєнторг Мілітарист

14.07.2021
M-Tac ремінь утилітарний Gen.II Black
65 грн.


Утилітарний ремінь – дуже важливий аксесуар для транспортування і зберігання туристичного спорядження. Завдяки малій вазі й об'єму він практично не обтяжить Ваше спорядження, а от користь від нього очевидна. Тому, збираючись в похід, не забудьте прихопити як мінімум парочку утилітарних ременів другої генерації від бренду М-ТАС.

DSC_5022.jpg

Серед широкого асортименту бівуачного спорядження від бренду М-ТАС Ви можете знайти для себе масу корисних речей, навіть якщо не займаєтеся туризмом професійно. Якісні, надійні аксесуари мають широке застосування в побуті і прослужать Вам досить довго. А все завдяки відповідальному підходу до виробництва і орієнтації на високі європейські стандарти якості, що дозволяють отримувати висококласну продукцію.

Утилітарний ремінь – яскравий приклад багатофункціонального аксесуара, про що можна судити вже за різноманітністю його назв: пакувальний, компресійний, для кріплення, «допнік». Конструкція виробу максимально проста: це міцна, але при цьому гнучка стропа шириною 25 мм і довжиною 100 та 130 см, виготовлена з нейлону – міцного, стійкого до стирання і вигорання матеріалу.

DSC_5070.jpg

На одному кінці стропи розташований фастекс з ударостійкого пластику від компанії WJ. Woojin plastic® (скорочено WJ) – всесвітньо відома корейська компанія з виробництва якісної пластикової фурнітури. З моменту заснування в 1979 році Woojin plastic® поставляє свою продукцію по всьому світу.

DSC_5081.jpg

Фастекс значно спрощує і прискорює розстібання і застібання ременя.

DSC_5027.jpg

Фастекс надійно пришитий (з посиленням), тому ремінь витримає істотне навантаження.

DSC_5073.jpg

У шов вшитий логотип бренду М-ТАС.

Фастекс оснащений додатковим фіксатором для регулювання стропи без його розстібання.

DSC_5046.jpg

Інший кінець ременя – зі скошеним (для зручності протягування в пряжку) завулканізованим краєм, щоб уникнути сатаня стропи.

DSC_5063.jpg

Користуватися ременем надзвичайно просто: застібаєте фастекс, стягуєте стропу до необхідного об’єму і закриваєте фіксатор.

DSC_5061.jpg

Щоб послабити ремінь – підніміть фіксатор.

Утилітарний ремінь має безліч способів застосування: 
• Для кріплення до рюкзака негабаритного спорядження; 
• Для фіксації в згорнутому стані карематів, спальників тощо; 
• Для втягування (компресії) об'ємного спорядження (наприклад, спальників) або одягу;
• Як брючний ремінь, якщо виникне така необхідність;
• Як заміна мотузки (для підвішування чого-небудь, закріплення тенту тощо). 

Це найпоширеніші способи застосування, але список далеко не вичерпний. Однак користь цього девайса для туристів (і не тільки) очевидна. А з огляду на його малу вагу і компактність – як мінімум пара таких ременів повинна бути у Вашому бівуачному спорядженні.


Назад до списку новин

Наверх