M-TAC ШАПКА WATCH CAP ТРИКОТАЖ | воєнторг Мілітарист

21.07.2021
Завантаження

Головний убір необхідний не тільки взимку. У ряді ситуацій він буде досить доречний і в теплу пору року. Наприклад, захист від палючого сонця, вітру і піску. Саме для таких випадків бренд М-ТАС випустив новинку – версію популярної шапки Watch Cap з легкого дихаючого матеріалу, яка буде незамінна в літній період. 

DSC_3187.jpg

Модель доступна в таких кольорах: 
- MTP
- MM14 
- Olive 
- Coyote.

Серед широкого асортименту аксесуарів від бренду М-ТАС кожен підбере собі щось до смаку. При цьому Ви можете не сумніватися у високій якості продукції - адже дизайн кожного виробу ретельно продумується, в процесі виробництва використовуються тільки кращі матеріали, а контроль на всіх етапах зводить брак практично до нуля. Лінійка головних уборів – не виняток. Модель Watch Cap виготовлена з легкого дихаючого матеріалу. 

DSC_3138.jpg

DSC_3148.jpg

Склад: 80% бавовна, 20% лайкра. Такий склад гарантує комфорт при носінні виробу навіть в спекотну пору року. 

Шапка має низькопрофільну конструкцію, завдяки якій не тільки відмінно поміщається під капюшоном, а й може виступати в ролі підшоломника.

DSC_3132.jpg

Відворот навколо голови дозволяє ідеально підігнати висоту виробу.

Ззаду в шов вшитий логотип бренду M-Tac.

DSC_3154.jpg

Модель випускається в одному розмірі, однак завдяки еластичності трикотажного матеріалу підійде практично на будь-яку голову. Полегшена трикотажна шапка Watch Cap від вітчизняного бренду M-Tac розрахована на використання в літній період. Комфортний матеріал і зручний крій роблять її універсальним елементом гардероба, який підійде для полювання, риболовлі, а також для носіння в якості підшоломника, зі статутним та форменим одягом.


Назад до списку новин

Наверх