M-TAC ШОРТИ SPORT FIT COTTON | воєнторг Мілітарист

08.11.2021
Завантаження

Шорти Sport Fit від бренду М-ТАС спеціально розроблені для тренувань у спекотну пору року. Виготовлені зі 100% натурального матеріалу та мають зручний крій. Ця модель забезпечить Вам максимум комфорту навіть під час інтенсивних фізичних навантажень.

DSC_2498.jpg

Конструкторський відділ бренду М-ТАС регулярно радує шанувальників новинками. В асортименті продукції є не лише тактичне та військове спорядження. Останнім часом розширюється лінійка одягу для тренувань, призначена для тих, хто завжди хоче залишатися у формі.

Висока якість та продуманий дизайн кожного виробу забезпечує бренду велику популярність на ринку Military, Tactical & Outdoor продукції.

Тепер докладніше про новинку.

DSC_2394.jpg

Шорти Sport Fit Cotton пошиті з натуральної тканини – 100% бавовни. Даний матеріал не парить і гарантує комфорт при використанні навіть під час інтенсивних тренувань.

DSC_2346.jpg

DSC_2372.jpg

Шорти надійно фіксуються на поясі завдяки зручній еластичній резинці.

DSC_2448.jpg

Широка резинка не тисне, не перекручується та не натирає.

Для ще більш оптимальної фіксації по фігурі, у поясі передбачений шнур, що зав'язується спереду.

DSC_2473.jpg

Бездоганний крій не обмежує свободу рухів та робить шорти максимально зручними під час фізичних навантажень.

DSC_2506.jpg

Модель має 2 бічні кишені.

DSC_2417.jpg

Кишені мають оригінальну форму та гарантують швидкий доступ до вмісту.

Стильний логотип бренду розташований на лівій кишені.

DSC_2429.jpg

Насамкінець слід зазначити, що модель Sport Fit Cotton від бренду М-ТАС – це зручні та практичні шорти для занять спортом та для повсякденного використання у спекотну пору року. Виконані з натуральних матеріалів вони забезпечать Вам комфорт навіть під час інтенсивних фізичних навантажень, а продуманий крій зробить виконання вправ під час Вашого тренування максимально зручним. 


Назад до списку новин

Наверх