Акції для організаторів.


Війна в крові у кожного чоловіка так само як материнство в крові у кожної жінки. Можна забити в46cb77d9562723a431f6019193c1e840.jpg собі цей войовничий голос інтернетом, заїсти гамбургерами і запити пивом, але все одно якось він прокинеться і тоді горе тому, хто засумнівається у вашій здатності виживати...

Люди здавна прагнули не стільки до війни, скільки до боїв із собі подібними і до перемог над ними. Навіть спорт це & mdash; битва: людина проти людини, клуб проти клубу, країна проти країни.

Вистояти, перемогти, довести свою силу і повалити противника мети практично ті ж, що у учасників військових дій. Ось тільки спорт не дає і сотої частки того адреналіну, який ви відчуваєте, повзаючи на череві, неподалік від часових противника в пошуках укриття.

Хоч ваша гвинтівка стріляє і не справжніми кулями, але страх видати себе вартовому і бажання вбити його першим непідробні. Це ще не зовсім реальність, але вже і не зовсім гра. Це страйкбол.

Страйкбол або Airsoft - командна & laquo; військова & raquo; гра, заснована на принципі максимального наближення до реалізму.

Стрілянина в грі ведеться з точних пневматичних копій реальної бойової зброї, виготовлених з пластика і легкого сплаву, пластмасовими кульками калібру 6 мм і вагою від 0.12 до 0.43 м Гравець

вважається вбитим, якщо в нього потрапив хоча б одну кульку. Таким чином, гра ведеться на ЧЕСНІСТЬ.

Сценарії

Все, що відбувається, так звана легенда, що описує хто ви, за що воюєте, які цілі, умови і так далі визначається сценарієм конкретної гри. А сценарії можуть бути найрізноманітнішими: «полювання» на групу супротивника, захоплення укріпрайону, знищення диверсійного загону, або, навіть, замах на президента. Існуючих «обкатаних в бою» заготовок просто маса, хоча ніхто не заважає вам запропонувати свій сценарій. Деякі з них наведені в розділі Найближчі ігри.

Родзинкою і основною відмінною рисою страйкболу від пейнтболу та інших подібних ігор є зброя.

зброя

Ncf8F5w-Vhs.jpgРеалізм основа страйкболу: в ваших руках буде точна копія справжньої зброї, максимально наближена до нього по скорострільності, прицільної дальності і іншим тактико-технічними параметрами.

У цій грі вам доведеться «боятися» практично всіх існуючих видів вогнепальної зброї. Проти вас можуть бути «застосовані» не тільки пістолети, автомати і гвинтівки, але навіть ручні гранати і протипіхотні міни. З іншого боку той же є і вам. На війні як війні. Все по-справжньому. Всі доступні для вибору види зброї ви можете переглянути в розділі Магазин.

Як це все відбувається

Відбувається все так: мінімум 6 чоловік в двох командах (максимум тут принципово не обмежений в залежності від сценарію) виїжджають на природу наприклад, в нашому випадку, в Кончі-Заспи. Кожен гравець отримує базовий комплект обмундирування і амуніції, зброя і «боєприпаси». Обумовлюється територія гри і сценарій «бойових дій». Після цього «війну» можна вважати розпочатої. В середньому гра по командному сценарієм триває 5-6 годин.

Переваги страйкболу перед пейнтболом та іншими «військовими» іграми

14050.medium.jpgГоловна «родзинка» страйкболу це, звичайно, зброю!

За великим рахунком, зброя в пейнтболі взагалі не має нічого спільного з реальним, оскільки не дозволяє стріляти прицільно. Точніше, прицілювання йде по першому пострілу, а далі вже можна спробувати прицілитися вище, нижче, лівіше, правіше … Все це далеко від реальності. Хто пробував знає.

Інша справа зброю в страйкболі. Понад 100 видів! Причому, все по-справжньому: вага зброї, скорострільність, віддача прикладу в плече ... Тактико-технічні характеристики зброї теж на висоті: дальність пострілу до 100 метрів, прицільна дальність - 20-30 метрів, швидкість до 1000 пострілів в хвилину ...

По-друге, в страйкболі практично ніяких обмежень в просторі. Можна грати на майданчику в сотню квадратних метрів, а можна і десятки кілометрів. Можна грати годину, а можна жити, а точніше виживати в лісі цілодобово. Можна влаштувати справжню війну з многомільное переслідуваннями.

Все залежить від серйозності ваших намірів і вашого рівня підготовки.

По-третє, низька вартість «боєприпасів». У пейнтболі 100 пострілів коштують 25 гривень (а як ми вже говорили, левова частка пострілів йде «в нікуди»). У страйкболі 100 пострілів коштують 2 гривні, тобто майже в 13 разів дешевше. Не кажучи вже про набагато більшої ефективності стрільби «страйкбольної» зброї...

ПРОКАТ ОБЛАДНАННЯ

НАЙБЛИЖЧІ ІГРИ

Детально з планованими іграми можна ознайомитись на нашому форумі відповідно вибравши цікавить вас регіон.

Ви так само можете взяти участь в одній з великих ігор.

Обов'язкова наявність власного зброї, уніформи військового зразка, захисних окулярів (все це можна взяти в прокат) і бажано поручительство одного з капітанів команд представлених на нашому форумі.

УВАГА: Виїзд може бути скасований без попереднього сповіщення на нашому сайті.


Наверх